Partnerzy portalu
Robot Mateusz z Pasibusa dostarcza burgery w Katowicach Robot Mateusz jeździ po centrum Katowic i dostarcza jedzenie. Można z nim rozmawiać /fot. Facebook

Robot Mateusz z Pasibusa dostarcza burgery w Katowicach

Autor: KG/horecatrends Data: 10 listopada 2022 09:45

Na deptaku przed Starym Dworcem, gdzie mieści się jeden z dwóch katowickich Pasibusów krąży robot Mateusz, dowożący zamówienia.

Robot Pasibusa w Katowicach. Gdzie go spotkać?

Jak informuje Pasibus, Mateusz z Delivery Couple odbywa obecnie staż w Pasibusie na stanowisku Chief Delivery Officer. Najpierw można go było spotkać na ulicach Wrocławia, teraz w Katowicach.

‘’Z drogi śledzie, Pasik jedzie’’ - przestrzega napis na ściance robota, który dowozi zamówienia do klientów. Robota Mateusza spotkaliśmy przez wielkim lokalem Pasibusa w Katowicach.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

CZYTAJ TAKŻE: Pasibus ma pomocnika. Robot rozwozi zamówienia we Wrocławiu

Pasibus Stary Dworzec.

Pasibus w Katowicach. Gdzie ma restaurację?

Pasibus w rewitalizowanym Starym Dworcu w Katowicach był pierwszym lokalem w tym obiekcie. Otworzył się w październiku 2018 r. Dwupoziomowe wnętrze przy Dworcowej ma 400 m kw. mieści 150 gości.

Czy Pasibus to polska firma?

Pasibus to wrocławska marka streetfoodowa założona w 2013 roku przez Dawida Bojarojcia, Piotra Staszczyńskiego i Jana Kulisiewicza. Należy do spółki Food for Nation firma jest właścicielem 4 food trucków i 28 lokali stacjonarnych działających w 16 miastach w Polsce.

Pasibus to sieć burgerowni, która pochodzi z Wrocławia. Jej rozpoznawczym znakiem są burgery o wyrazistym smaku, przyprawiane według autorskiej receptury oraz z odważnymi połączeniami dodatków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz