Partnerzy portalu
Room Service wprowadza trójkołowe skutery Room Service wprowadza trójkołowe skutery, fot. materiały prasowe

Room Service wprowadza trójkołowe skutery

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 07 października 2020 11:10

Firma Room Servisie dotychczas do transportu używała wyłącznie aut, a od niedawna wprowadziła na stołeczne ulice trójkołowe skutery.

Room Service to firma działająca na warszawskim rynku od ponad piętnastu lat, dostarczająca potrawy do klientów indywidualnych oraz firm. Jest to nie tylko portal, ale również call center, które przyjmuje i obsługuje zamówienia telefoniczne w języku polskim i angielskim. Jak podkreśla właściciel firmy, wielu klientów ceni sobie nie tylko jakość dań, ale również obsługę.

Trójkołowe skutery Room Service ze specjalną budką, które nie tylko nie utkną w korkach, ale też zapewnią komfort i wygodę dostawcy, wyruszyły na stołeczne ulice.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Sam kiedyś zajmowałem się dostawami jedzenia w Londynie i wiem, jak niekomfortowe warunki wpływają na jakość i termin dostaw. Dlatego w Room Servisie do transportu używaliśmy wyłącznie aut, ale od niedawna wprowadziliśmy na stołeczne ulice całkowitą nowość, jaką są specjalnie sprowadzone przez nas trójkołowe skutery. W ten sposób możemy zapewnić prawidłowy i estetyczny sposób dostawy oraz poprawić jakość pracy naszych pracowników, na których szkolenia i kwalifikacje poświęcamy bardzo wiele uwagi – podkreśla Jacek Bartniczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz