×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sieć restauracji Top Drive wdrożyła aplikację do mobilnego zamawiania
Fot. Materiały prasowe

Sieć restauracji Top Drive wdrożyła aplikację do mobilnego zamawiania

Autor: Oprac. KG Data: 29 czerwca 2022 12:35

Frivo wykonało aplikację dla restauracji szybkiej obsługi Top Drive. Aplikacja obecnie pozwala na zamawianie dań w kilku miastach takich, jak Sokołów Podlaski, Węgrów, Łochów i Lubartów.

Top Drive to restauracje szybkiej obsługi adresowane do mieszkańców mniejszych miejscowości.

- Chcemy, aby nasza aplikacja była takim miejscem, do którego młody Klient będzie zaglądał częściej niż raz w tygodniu, szukając tu nowych promocji i rabatów, z których może od razu skorzystać, zamawiając je z odbiorem osobistym lub dostawą na wskazany adres - mówi Mateusz Orzełowski, dyrektor marketingu w PHU TOPAZ Sp. z o.o (operator polskiej sieci spożywczej Topaz), do której należy sieć Top Drive.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Aplikacja Top Drive obecnie pozwala na zamawianie w kilku miastach takich, jak Sokołów Podlaski, Węgrów, Łochów i Lubartów. Zanotowała ok. 3000 pobrań, a wartość zamówień rośnie 40 proc. miesiąc do miesiąca. Tylko w czerwcu klienci sieci Top Drive zrealizowali przez aplikację 800 transakcji - czytamy w komunikacie prasowym.

Zamawiający posiłek w sieci Top Drive może zapłacić za zamówienie on-line przez Blika, przelewem on-line, kartą lub gotówką przy odbiorze. Aplikacja Top Drive umożliwia użytkownikowi śledzenie zamówienia, potwierdzenie jego przyjęcia oraz informuje, kiedy dostawca ruszy z jedzeniem z baru. Dodatkową korzyścią są dodatkowe promocje oraz kody rabatowe tylko dla użytkowników aplikacji.

W menu Top Drive znajdują się m.in. pizze, sałatki, kebab, kurczaki, kanapki i przekąski. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz