Partnerzy portalu
Startuje SuperMenu – catering dietetyczny Anny Lewandowskiej Startuje SuperMenu – catering dietetyczny Anny Lewandowskiej

Startuje SuperMenu – catering dietetyczny Anny Lewandowskiej

Autor: www.horecatrends.pl Data: 09 kwietnia 2020 10:09

Anna Lewandowska ze swoim zespołem przekazuje 5000 posiłków dla lekarzy – tak startuje SuperMenu – catering dietetyczny będący kontynuacją dotychczasowych działań trenerki i specjalistki do spraw żywienia, mających na celu promowanie zdrowego trybu życia.

- Vege – propozycja dla osób rezygnujących ze spożywania mięsa, ryb i owoców morza.  W diecie nie ma również pszenicy i surowego mleka.

- Vege+Fish – w tym wariancie do diety Vege zostały dołączone ryby morskie i słodkowodne.

- Sport – doskonała propozycja dla czynnych sportowców i wszystkich osób, które ze względu na wzmożone treningi potrzebują odpowiednich składników odżywczych w diecie – wysokiej jakości białka, dobrych węglowodanów i tłuszczów.

- Fit – opcja dla osób aktywnych, które chcą zadbać o zdrowie i dobra sylwetkę. Wykluczenia: pszenica i mleko krowie

- NO Gluten NO Lactose - dieta opracowana dla osób, które chcą wykluczyć ze swojego menu gluten i laktozę, źródłem energii są tutaj m.in. gryka, amarantus czy np. komosa ryżowa.

W daniach SuperMenu klienci nie znajdą produktów wysokoprzetworzonych, niezdrowych, konserwantów i barwników. Znajdą za to produkty od polskich rolników, ponieważ jednym z założeń jest wspieranie polskich, rodzinnych firm.

Założyciele SuperMenu gwarantują w pełni zbilansowaną, zdrową i smaczną dietę, będącą źródłem energii i dobrego samopoczucia. Za SuperMenu stoi bowiem doświadczenie, zweryfikowana wiedza i najwyższa jakość.

Dania SuperMenu będą dostarczane do odbiorców od 15 kwietnia i początkowo mogą z nich korzystać mieszkańcy Warszawy i wszystkich okolicznych miast.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Chyba OIOMu nie OJOMu - Odziału Intensywnej (NIE Jntensywnej) Opieki Medycznej!