Stava dostarczy zakupy z sieci POLOmarket Stava dowozi zakupy Klientów sieci POLOmarket/ fot. materiały prasowe

Stava dostarczy zakupy z sieci POLOmarket

Autor: www.horecatrends.pl Data: 29 czerwca 2021 12:12

Stava nawiązała współpracę z polską siecią supermarketów POLOmarket. Kurierzy dostarczają zakupy Klientom w 13 miastach w różnych częściach Polski. Firmy planują w przyszłości rozszerzyć współpracę.

Według badań PwC, 43% Polaków zamierza wydać w 2021 r. na zakupy online więcej niż w poprzednim roku. Jedną z kategorii, które będą dynamicznie rozwijać się w najbliższych miesiącach są zamówienia zakupów spożywczych. Dlatego też sieć spożywcze intensywnie rozwija swoją ofertę dla klientów preferujących zakupy przez Internet.

Stava + POLOmarket = współpraca 

Sieć POLOmarket nawiązała współpracę z największą siecią gastro-kurierską w Polsce. Kurierzy Stava dostarczają zakupy Klientom POLOmarketu pod wskazany adres w 13 miastach w różnych częściach Polski.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Stava stale rozwija swoją ofertę dla sieci spożywczych i handlowych. Budujemy naszą pozycję na rynku świadcząc usługę niezawodnych dowozów i dokładnie na taki sam, wysoki poziom dostaw mogą liczyć klienci sieci POLOmarket. Jesteśmy dumni, że kolejna ogólnopolska sieć rozpoczęła współpracę z oddziałami Stava - mówi Paweł Aksamit, prezes Stava S.A.

 POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Sieć została założona w 1997 roku. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju.

Stava jest jednym z liderów rynku usług gastro-kurierskich oraz rozwija ofertę skierowaną do sieci handlowych oraz spożywczych. Sieć współpracuje z ogólnopolskimi markami, ale kurierzy Stava dostarczają również zakupy z niezależnych sklepów i drogerii w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz