Partnerzy portalu
Stava: Sieci handlowe coraz lepiej przygotowane na dowozy zakupów Grzegorz Aksamit, wiceprezes Stava

Stava: Sieci handlowe coraz lepiej przygotowane na dowozy zakupów

Autor: Anna Wrona/horecatrends.pl Data: 16 października 2020 12:11

– Zainteresowanie dowozami zakupów na wiosnę zostało w dużej mierze niewykorzystane przez sieci handlowe, ponieważ nie były do tego przygotowane po swojej stronie. Tym razem wiele sieci jest dobrze przygotowanych, a my razem z nimi – mówi Grzegorz Aksamit, wiceprezes Stava.

Pandemia mocno przyspieszyła plany dostarczania zakupów z sieci spożywczych. Wykorzystały to firmy food delivery, w tym Stava, która już od marca była gotowa do uruchamiania dowozów zakupów ze sklepów.

Zob. Stava uruchomiła dostawy zakupów ze sklepów

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jak mówi Grzegorz Aksamit, obecnie trwają pilotaże z pierwszymi kilkoma sieciami spożywczymi i drogeriami.

– Ze względu na zaostrzanie ograniczeń przez rząd szybko będziemy skalowali współpracę na całą Polskę. Jesteśmy przygotowani do tego, żeby praktycznie z dnia na dzień uruchamiać kolejne sklepy. Dostępne są dwa modele: ad hoc, czyli dostawa w 2 lub 3h od złożenia zamówienia i dostawa w oknach godzinowych – tłumaczy wiceprezes Stava.

– Zainteresowanie dowozami zakupów na wiosnę zostało w dużej mierze niewykorzystane przez sieci handlowe, ponieważ nie były do tego przygotowane po swojej stronie. Tym razem wiele sieci jest dobrze przygotowanych, a my razem z nimi – zapewnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz