×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Stava: W 2019 roku chcemy otworzyć oddział w Niemczech
fot. materiały prasowe

Stava: W 2019 roku chcemy otworzyć oddział w Niemczech

Autor: horecatrends.pl Opublikowano: 04 grudnia 2018 14:37

– W 2019 roku chcemy otworzyć jeden oddział w Niemczech na którym dopracujemy procedury, standardy i usługę do specyfiki lokalnego rynku –  mówi serwisowi horecatrends.pl Grzegorz Aksamit, wiceprezes Stavy.

–  Zaczęliśmy poszukiwania franczyzobiorcy w Niemczech. Zakładamy, że pierwszy franczyzobiorca powinien być osobą dwujęzyczną – polsko-niemiecką, z doświadczeniem biznesowym na rynku niemieckim. Uruchomiliśmy specjalną stronę niemcy.stava.pl przez którą zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do nas – tłumaczy Grzegorz Aksamit.

Dlaczego akurat ten kierunek?  – Wybraliśmy Niemcy ponieważ są dużym, rozwiniętym i sąsiadującym z nami rynkiem, bliskim nam geograficznie i kulturowo. Jednocześnie brak na nim bezpośredniej konkurencji dla Stavy  – twierdzi wiceprezes Stavy.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Stava to w tej chwili najszybciej rosnąca firma zajmująca się dowozem jedzenia w Polsce. –  W 2018 roku otwieraliśmy jeden nowy oddział średnio co 4 tygodnie. W 2019 roku podwajamy tempo i harmonogram otwarć zakłada dwa nowe starty w miesiącu. Część harmonogramu do lipca 2019 jest już wypełniona startami na które podpisaliśmy umowy z franczyzobiorcami. Jeżeli utrzymamy tempo i zrealizujemy swój plan to rok 2019 skończymy z 40 oddziałami w Polsce –  zakłada Grzegorz Aksamit.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz