×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Telepizza dołączyła do oferty PizzaPortal.pl
Fot. Shutterstock

Telepizza dołączyła do oferty PizzaPortal.pl

Autor: Horecatrends.pl Opublikowano: 06 listopada 2018 11:02

PizzaPortal.pl poszerza grono lokali dostępnych w serwisie sieć pizzerii z hiszpańskim rodowodem. W ofercie platformy od października znajduje się Telepizza z blisko 70 restauracjami w 35 polskich miastach.

Telepizza to kolejna międzynarodowa sieć restauracji, która dostępna jest na PizzaPortal.pl. Jest siecią typu casual dining od 1992 roku dostarczającą dania w niemal 70 miastach w całej Polsce. Na całym świecie Telepizza posiada ponad 1300 lokali, a poza Polską, jest obecna także w Hiszpanii, Chile, Portugalii, Kolumbii, Peru czy Chinach.

– Cieszymy się, że Telepizza dołączyła do oferty PizzaPortal.pl i uzupełniła portfolio dużych i znanych sieci restauracyjnych dostępnych na platformie. Doskonale rozumiemy potrzebę konsumentów, by dostarczyć im dobrej jakości, gorącą pizzę w wybrane miejsce. Już od blisko 30 lat Telepizza ma wpisaną w DNA marki dostawę jedzenia, co czyni tę sieć atrakcyjną dla naszych klientów – komentuje Tomasz Lipiński, dyrektor marketingu PizzaPortal.pl.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

W efekcie dołączenia Telepizzy do grona marek dostępnych na PizzaPortal.pl, platforma stała się nr 1 pod względem liczby dostępnych ogólnopolskich sieci. PizzaPortal jest jedynym serwisem agregującym oferty wielu restauracji, gdzie dostępna jest Telepizza.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Do autora tekstu, prosze o refleksje nad popelnionym artykulem, w jedym zdaniu jest mowa o 35 miastach a w kolejnym o 70. Mam rowniez watpliwosc Co do podanej calkowitej ilosci lokali TP gdyz w innym artykule na tym samym portalu jest mowa o ponad 100 restauacjach tej marki.
    Pozdrawiam
    Greg