Uber Freight wchodzi do Polskiwp.pl - 25 października 2019 08:56


Uber ponownie inwestuje na naszym rynku. Do Polski zawitał Uber Freight, czyli nowa usługa łącząca przewoźników ze spedytorami. To swego rodzaju konkurencja dla usług kurierskich.

Twórcy Ubera uruchamiają w Polsce kolejną usługę, która jest związana z przewozami. Nowość nosi nazwę Uber Freight i pozwala na rezerwowanie przewozu ładunku w aplikacji. Spedytorzy korzystają przy tym z ogromnej sieci przewoźników, a status ładunków może być monitorowany w czasie rzeczywistym.
– Bardzo cieszymy się, że dzięki wprowadzeniu Uber Freight w jeszcze większym stopniu możemy podkreślić naszą obecność w Polsce – mówi Daniel Buczkowski, dyrektor ds. ekspansji Uber Freight na rynkach europejskich. – Platforma Uber Freight pomaga przewoźnikom łączyć się ze spedytorami - niezależnie od wielkości biznesu. Może wesprzeć przewidywany wzrost gospodarczy Polski, przy jednoczesnym dalszym podnoszeniu standardów branżowych – dodaje.

Uber Freight to usługa stworzona z myślą o spedytorach i przewoźnikach, która od dłuższego czasu funkcjonuje w Stanach Zjednoczonych i w krajach europejskich. Do Polski trafia 3 miesiące po odniesieniu sukcesu w Niemczech.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Więcej na wp.pl