×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Webinar Pyszne.pl: Dostawy rosną znacznie szybciej niż cały rynek gastro (wideo)
Webinar Pyszne.pl: Dostawy rosną znacznie szybciej niż cały rynek gastro (wideo), fot. shutterstock

Webinar Pyszne.pl: Dostawy rosną znacznie szybciej niż cały rynek gastro (wideo)

Autor: horecatrends.pl Opublikowano: 10 lipca 2020 12:53

Rynek dowozów jedzenia w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. W czasie webinaru eksperci powiedzieli, dlaczego warto wprowadzić opcję dostaw w restauracjach.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się więcej!

– Rynek dostaw ma ogromny potencjał dla restauracji, a zarazem jest trudnym zadaniem. Dlatego w naszym poradniku zawarliśmy wszystkie zagadnienia potrzebne do wprowadzenia dostaw w swoim lokalu. W poradniku są zawarte informacje dla restauratorów, którzy dopiero planują rozpocząć dowóz, ale także dla tych, którzy już od jakiegoś czasu mają taką opcję w restauracji, bo trzeba pamiętać, że dostawy to temat, nad którym cały czas trzeba pracować – powiedział Arkadiusz Krupicz.  

Zdaniem Oli Lazar dostawy są aktualnie najlepiej rosnącym segmentem w gastronomii

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

– Delivery jest segmentem, który rośnie znacznie szybciej niż cały rynek gastronomiczny, a teraz jeszcze bardziej zaczyna przyspieszać przez ograniczoną mobilność. Wiele osób preferuje korzystanie z najróżniejszych rodzajów usług, jeśli znajduje się w domu czy w pracy. Jeśli ktoś decyduje się wejść w biznes gastronomiczny ze względu na swoją pasję i chce przyjmować ludzi do pracy, to musi także patrzeć na wykresy i tabele w Excelu, a wzrosty w dostawach rosną bardzo szybko – powiedziała Ola Lazar.

– Dzięki współpracy z takimi serwisami jak pyszne.pl restauracja ma wgląd w sytuację na rynku. Może zobaczyć, co dzieje się w jej okolicy, jakie dania są popularne, w jakich godzinach warto postawić na dostawy. Dzięki temu widzimy więcej niż tylko swój biznes i mamy dostęp do szerszej wiedzy – dodała.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz