Partnerzy portalu
Wolt gotowy na Euro 2020 Aplikacja Wolt z promocjami na Euro 2020/ fot. materiały prasowe

Wolt gotowy na Euro 2020

Autor: www.horecatrends.pl Data: 14 czerwca 2021 17:25

Wolt - platforma do zamawiania jedzenia - zaprasza użytkowników do udziału w promocjach, przygotowanych z okazji Mistrzostw Europy. Obok specjalnych zestawów kibica, będzie można wygrać kupony rabatowe.

Listę promocji Wolt otwiera propozycja specjalnych zestawów na każdy mecz rozgrywany przez Polaków. Przygotowano także zabawę z typowaniem wyników. Zasada jest prosta - pod postami publikowanymi w social media Wolt, w dniu danego meczu, trzeba obstawić jego wynik. Każdy, kto wytypuje poprawnie, otrzyma 20 złotych do wykorzystania na platformie Wolt. Kolejną promocję, aby ją ustrzelić, należy w dniach meczy Polaków złożyć zamówienie za pośrednictwem platformy. Każdy, kto ich dokona, otrzyma 50 złotych do wykorzystania na Wolt. Piłkarska promocja obowiązuje  we wszystkich miastach, w których Wolt świadczy swoje usługi.

Euro 2020 - Wolt

- Chcemy, aby wszyscy kibice mogli w pełni celebrować zbliżające się święto sportu i aby nawet w najbardziej ekscytujących momentach rozgrywek, mogli się delektować dobrym jedzeniem, czy sięgać po tradycyjne przekąski. Dlatego też poza naszą stałą ofertą, przygotowaliśmy szereg promocji, które stwarzają okazję do zamówienia dania ze swojej ulubionej restauracji, a równocześnie wygrania kuponów rabatowych. Nasze propozycje są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę i komfort dostaw, które dodatkowo chcą się świetnie bawić i zdobywać nagrody. Zwłaszcza, że z nami każdy wygrywa – mówi Marcin Malec, Marketing Specialist w Wolt Polska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

W Polsce Wolt rozwozi dania w 11 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać także na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz