×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wolt w Krakowie. Od lutego kurierzy dotrą do nowych lokalizacji
Wolt został założony w 2014 roku w Helsinkach. W Krakowie działa od 2020 r. Fot. Katarzyna Gubała/PTWP (zdjęcie ilustracyjne)

Wolt w Krakowie. Od lutego kurierzy dotrą do nowych lokalizacji

Autor: Katarzyna Gubała Data: 04 lutego 2022 11:45 | Aktualizacja: 04 lutego 2022 12:33

Od lutego mieszkańcy południowych dzielnic Krakowa mogą zamawiać dania z restauracji za pośrednictwem platformy Wolt.  Koszt dostawy rozpoczyna się już od 1,99 zł.

Dotychczasowy obszar dostaw został powiększony o Zakrzówek, Ruczaj, Kobierzyn, Cegielnię i część Łagiewnik. Od lutego mieszkańcy tych obszarów oraz pracownicy zlokalizowanych tam biur, mogą zamawiać dania ze swoich ulubionych restauracji. 

Wolt działa w Krakowie od lipca 2020 r. Od tego czasu nasza oferta wzbogaciła się i obecnie oferujemy szybki dowóz nie tylko dań restauracyjnych, ale również zakupów. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Mieszkańcy obszarów, na których od lutego pojawią się kurierzy Wolt, będą mogli zamawiać dania z: Hanzo Sushi, Brothers’ Burgers, Kebab Shoarma, Street Pizza, Trattoria Rialto, Pan & Cake, Pho Hanoi, Tasca Ruczajnik, Homie Chicken, Homie Burger, Toni Pepperoni, Pierogi Mr Vincent Ruczaj, O-Ren Sushi, Mezzo, Crepe To Go, Buła na makach, Kebab u Pajdy, Burgery u Pajdy, ale lista ta stale się poszerza.

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz