Partnerzy portalu
Wolt wprowadza w Warszawie subskrypcję Wolt+. Na czym to polega? Wolt wprowadza w Warszawie subskrypcję Wolt+; fot. mat. pras.

Wolt wprowadza w Warszawie subskrypcję Wolt+. Na czym to polega?

Autor: Anna Wrona Data: 23 czerwca 2022 11:05

Wolt uruchomił nowy program oparty na subskrypcji Wolt+. W pierwszej fazie Wolt+ będzie działać w Warszawie i obejmować bezpłatne dostawy z najpopularniejszych w mieście restauracji oraz sklepów. Stopniowo program ma być rozbudowywany o kolejne miasta.

Wolt+ Na czym to polega?

Klienci, którzy dołączą do Wolt+, w ramach miesięcznej opłaty w wysokości 14,99 PLN, będą mogli dokonywać nieograniczonej ilości zamówień w restauracjach oraz sklepach, dostępnych w subskrypcji. W praktyce oznacza to, że w ciągu miesiąca mogą złożyć dowolną liczbę zamówień, bez ponoszenia kosztów dostawy. Jedynym warunkiem korzystania z Wolt+ jest minimalna wartość zamówienia – dla restauracji - 28 PLN i dla sklepów - 40 PLN. Wolt + przynosi realne oszczędności, które widoczne są już przy 2-3 zamówieniach miesięcznie. Potwierdziła to faza testów – użytkownicy, którzy korzystali w tym czasie z rozwiązania oszczędzali średnio 30 PLN miesięcznie.

Osoby, które zdecydują się na to rozwiązanie będą mogły skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

– Wdrożenie Wolt+ poprzedziliśmy fazą testów. Dzięki temu zebraliśmy wiele bezcennych informacji, które pozwoliły nam udoskonalić serwis oraz ofertę. To niezwykle istotne, ponieważ zależało nam na tym, aby nasi użytkownicy otrzymali produkt, który w pełni odpowiada na ich potrzeby – zarówno w zakresie działania, jak i oferty – mówi Agata Polityło, General Manager Wolt Polska.   

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz