Wolt wszedł do Bydgoszczywww.horecatrends.pl - 13 maja 2021 10:24


Bydgoszcz to kolejne miasto na mapie dostaw Wolt. W Polsce Wolt rozwozi dania w 11 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji.

Obecnie kurierzy Wolt dostarczają dania z kilkudziesięciu bydgoskich restauracji, m.in.: Pierogarnia Stary Młyn, Pasibus, Falla, Kami Sushi, Może Ryba, Bistro pod Papugami La Nostra i Gramofon, ale lista współpracujących lokali stale się powiększa.

{fb;https://www.facebook.com/woltpolska/posts/2802274506752491}

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

 

Wraz z nią poszerzał się będzie obszar miasta, na terenie którego realizowane są dostawy. W tej chwili dowozy obejmują: Szwederowo, Górzyskowo, Biedaszkowo, Błonie, Jary, Wilczak, Wilczak Mały, Czyżkówko, Jachcice, Ludwikowo, Bocianowo, Okole, Sielankę, Zawisze, Leśne, Bielawy, Skrzetusko, Bartodzieje, Babią Wieś, Kapuściska, Bartodzieje Małe, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Glinki, Rupienicę, Bielice.

Wolt dostarcza jedzenie na całym świecie

Założony w 2014 roku w Helsinkach Wolt przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Firma dąży między innymi do zachowania neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.

W Polsce Wolt rozwozi dania w 11 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać z Google Play lub App Store.