×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wolt wszedł do Bydgoszczy
Wolt dotarł do Bydgoszczy/ fot. materiały prasowe

Wolt wszedł do Bydgoszczy

Autor: www.horecatrends.pl Data: 13 maja 2021 10:24

Bydgoszcz to kolejne miasto na mapie dostaw Wolt. W Polsce Wolt rozwozi dania w 11 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji.

Obecnie kurierzy Wolt dostarczają dania z kilkudziesięciu bydgoskich restauracji, m.in.: Pierogarnia Stary Młyn, Pasibus, Falla, Kami Sushi, Może Ryba, Bistro pod Papugami La Nostra i Gramofon, ale lista współpracujących lokali stale się powiększa.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

 

Wraz z nią poszerzał się będzie obszar miasta, na terenie którego realizowane są dostawy. W tej chwili dowozy obejmują: Szwederowo, Górzyskowo, Biedaszkowo, Błonie, Jary, Wilczak, Wilczak Mały, Czyżkówko, Jachcice, Ludwikowo, Bocianowo, Okole, Sielankę, Zawisze, Leśne, Bielawy, Skrzetusko, Bartodzieje, Babią Wieś, Kapuściska, Bartodzieje Małe, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Glinki, Rupienicę, Bielice.

Wolt dostarcza jedzenie na całym świecie

Założony w 2014 roku w Helsinkach Wolt przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Firma dąży między innymi do zachowania neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.

W Polsce Wolt rozwozi dania w 11 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać z Google Play lub App Store.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz