Partnerzy portalu
Żabka Jush nakarmi festiwalowiczów. Ma dedykowany asortyment na FEST Festiwal
Żabka Jush uruchomi na polu namiotowym FEST Festivalu specjalny punkt odbioru zamówień złożonych za pomocą aplikacji. Fot. Materiały prasowe

Żabka Jush nakarmi festiwalowiczów. Ma dedykowany asortyment na FEST Festiwal

Autor: Oprac. KG Data: 09 sierpnia 2022 12:55 | Aktualizacja: 09 sierpnia 2022 13:05

Żabka Jush uruchomi na polu namiotowym FEST Festivalu specjalny punkt odbioru zamówień złożonych za pomocą aplikacji.

Punkt odbioru Jush będzie działał już od pierwszego dnia festiwalu w Parku Śląskim (10-13 sierpnia) i będzie czynny aż do soboty. Użytkownicy aplikacji uczestniczący w imprezie będą mogli zamówić różne produkty, w tym m.in. gotowe kanapki Tomcio Paluch czy świeże pieczywo - czytamy w komunikacie prasowym.

W trakcie trwania wydarzenia punkt odbioru zamieni się w strefę chillout, gdzie oprócz czekania na swoje zamówienie, będzie można odpocząć od trudów festiwalowej zabawy, a także komfortowo zjeść zamówione produkty. Na uczestników imprezy czekać będą m.in. leżaki, hamaki oraz takie gry jak piłkarzyki, cymbergaj i bataka. Ekspresowe zakupy online z aplikacją Jush będą możliwe od 10:00 do 18:00.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Na użytkowników Jush będzie czekać 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują również darmową dostawę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz