×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zamówienia z Thai Wok dostarczy wyłącznie Glovo
Ulubionym daniem Polaków oferowanym przez sieć za pośrednictwem Glovo jest pad thai. Fot. Thai Wok

Zamówienia z Thai Wok dostarczy wyłącznie Glovo

Autor: KG/horecatrends Data: 10 grudnia 2021 12:40 | Aktualizacja: 10 grudnia 2021 12:42

Sieć restauracji z kuchnią tajską rozszerza właśnie współpracę z Glovo, które będzie wyłącznym operatorem dostaw dań Thai Woka.

Glovo rozwija współpracę z Thai Wok = siecią restauracji tajskich w segmencie quick service restaurant. Współpraca objęta jest wyłącznością. Oznacza to, że Glovo jest jedynym partnerem delivery sieci.

Pad thai na pierwszym miejscu, a za nim pad udon

Ulubionym daniem Polaków oferowanym przez sieć za pośrednictwem Glovo jest pad thai, czyli smażony makaron z warzywami, który jest zamawiany przez użytkowników trzykrotnie częściej, niż inne dania. Tuż za podium znalazł się także pad udon, ryż smażony oraz kurczak słodko kwaśny.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Dlaczego dostawa tylko z Glovo?

- Kanał delivery, w trakcie pandemii był kluczowym kanałem sprzedaży dla wielu biznesów gastronomicznych w tym również i dla nas. Wybór Glovo jako jedynego dostawcy, podwyższy poziom kontroli aktualnej oferty, czasu dostawy oraz jej jakości - mówi Bartosz Brusikiewicz, dyrektor zarządzający Thai Wok.

Dodaje, że jest to bardzo duży i odważny krok.

- Niemniej jednak widzimy wiele pozytywów takiego rozwiązania, chociażby uproszczenie procesu przyjmowania zamówień w placówkach czy podniesienie jakości obsługi dostaw - zaznacza Brusikiewicz. 

Glovo wkroczyło na polski rynek dwa lata temu, a obecnie - jak informuje  marka - może pochwalić się już ponad 3 milionami pobrań. Pełna oferta sieci Thai Wok jest już dostępna w aplikacji Glovo. Z dostaw tajskiego jedzenia z Thai Wok wprost pod drzwi mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Poznania, Lublina oraz Trójmiasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz