×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zmiany w Wolt Polska. Nowy marketing manager
Maciej Kapuściński został nowym marketing managerem w Wolt Polska/fot. materiały prasowe

Zmiany w Wolt Polska. Nowy marketing manager

Autor: MB Data: 04 stycznia 2022 13:27

Wolt powiększa zespół. Dołączył do niego Maciej Kapuściński, który objął stanowisko marketing managera.

Maciej Kapuściński będzie odpowiadał za kreowanie i realizację działań marketingowych dla Wolt w Polsce. Zajmie się także budową strategii mediowych, optymalizacją wyników oraz zarządzaniem pracą zespołu marketingu.

Zmiany w Wolt Polska. Nowy marketing manager

Maciej Kapuściński związany jest z digital marketingiem od 2011 roku. Rozwijał swoją karierę zawodową w ResultMedia – agencją performance marketingu, w której odpowiadał, między innymi, za współpracę i koordynację działań w obszarach digital marketingu dla takich marek jak: Vivus Finance, Grupa Medicover, Eden Springs, czy Kino Świat. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Cieszymy się, że Maciej dołączył do naszego zespołu. Jego wiedza i doświadczenie, połączone z pasją do digital marketingu, to zapowiedź nowatorskich projektów. Ich celem będzie wzbogacanie doświadczeń naszych konsumentów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, które przełożą się na umocnienie naszej pozycji rynkowej - mówi Agata Polityło, General Manager Wolt Polska.

Wolt - czym się zajmuje?

Wolt to firma technologiczna, która umożliwia użytkownikom zamówienie i dostawę jedzenia z restauracji oraz zakupy - do domu lub biura. Firma współpracuje z ponad 40 000 partnerów restauracyjnych i detalicznych, a także z ponad 90 000 partnerów kurierskich w 23 krajach, w ponad 180 miastach. Założona została w 2014 roku. Obecnie zatrudnia ponad 4000 osób i jest kierowana przez współzałożyciela i CEO Miki Kuusi. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz