×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Anwim ogłosił przetarg na ofertę produktów do Caffe MOYA
Koncept gastronomiczny Caffe MOYA rozwijany jest od 2009 roku. Fot. Materiały prasowe

Anwim ogłosił przetarg na ofertę produktów do Caffe MOYA

Autor: Katarzyna Gubała Data: 19 stycznia 2023 13:30

Anwim S.A., właściciel sieci MOYA ogłasza przetarg na kompleksową ofertę na dostawy produktów w ramach Caffe MOYA oraz wybranych kategorii sklepowych.

W celu zapewnienia dalszego rozwoju Caffe MOYA oraz przystacyjnego sklepu, Anwim S.A. ogłasza przetarg na kompleksowe dostawy produktów wykorzystywanych w ramach konceptu gastronomicznego (np. kiełbaski, parówki, bułki do hot-dogów, sosy) oraz wybranych kategorii sklepowych (lody) - czytamy w ogłoszeniu o przetargu. 

Podstawowym celem postępowania przetargowego jest wyłonienie dostawcy, gwarantującego konkurencyjne ceny, terminową realizację zamówień oraz najwyższą jakość produktów.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Termin składania aplikacji zgłoszeniowych (wraz z podpisaniem porozumieniem NDA) upływa 31.01.2023 r.

Caffe Moya - co warto wiedzieć 

Sieć stacji paliw Moya składa się dziś z ponad 400 punktów, które rozmieszczone są na terenie całej Polski. Na większości z nich z funkcjonuje koncept gastronomiczny Caffe MOYA oraz przystacyjny sklep.

Koncept gastronomiczny Caffe MOYA rozwijany jest od 2009 roku. Na Caffe MOYA składają się obecnie napoje gorące z ekspresu, hot-dogi, zapiekanki, świeże kanapki. Koncept gastronomiczny Caffe MOYA dostępny jest na niemal wszystkich stacjach obsługowych sieci MOYA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz