Partnerzy portalu
Blue City zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City. / fot. materiały prasowe

Blue City zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych

Autor: oprac. JS Data: 11 października 2022 15:56

Od 12 do 15 października w galerii handlowej Blue City odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych. 

Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City 

Od 12 do 15 października Blue City zaprasza wszystkich poszukujących naturalnych smaków do spróbowania wyrobów prosto od wytwórców. Na Jarmarku w Blue City kupimy m.in. ryby z jeziora Żywieckiego, wędzone metodą na ciepło i na zimno przy użyciu drzewa owocowego, drzewa olchowego oraz bukowego.

Sprzedaż tu prowadzą również dwie pasieki – Gospodarstwo Pasieczne Pszczelnik oraz Pasieka Janusza Januszkiewicza z Podlaska, która oferuje nie tylko miody, ale również  pyłek pszczeli, pierzga, świece woskowe, wosk i pozostałe produkty pszczele.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Wystawcy proponują również swojskie wędliny i wędzone ryby, naturalne sery, masło, śmietanę oraz pieczywo na zakwasie, do którego serwowany jest smalec i kiszone ogórki. Nie zabraknie tegorocznych przetworów gotowych dań regionalnych oraz ciast.

Oprócz tego podczas Jarmarku będzie można kupić takie specjały jak greckie wino, sery, oliwy i oliwki oraz tureckie i azerbejdżańskie słodkości, herbaty i kawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz