Partnerzy portalu
Browar Zamkowy Cieszyn: Ludzie kiedyś mogą przestać pić alkohol dam Leda, prezes zarządu Browaru Zamkowego Cieszyn Invest Sp. z o.o./fot. PTWP

Browar Zamkowy Cieszyn: Ludzie kiedyś mogą przestać pić alkohol

Autor: Adam Tubilewicz Data: 09 listopada 2022 12:52

- Latem wprowadziliśmy trzy piwa bezalkoholowe i dynamika ich sprzedaży jest nieporównywalna z pozostałymi naszymi produktami - mówił Adam Leda, prezes zarządu Browaru Zamkowego Cieszyn Invest Sp. z o.o. podczas sesji "HoReCa TrendsTalks" na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022.

Browar Zamkowy Cieszyn na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022

Adam Leda, prezes zarządu Browaru Zamkowego Cieszyn Invest Sp. z o.o. podczas sesji "HoReCa TrendsTalks" na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022 powiedział, że ludzie - zarówno w gastronomii, jak i na rynku spożywczym - oczekują dziś emocji, a nie produktów.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Jeśli ktoś to zrozumie to wiele rzeczy staje się łatwiejszych. Jesteśmy właścicielami Browaru Zamkowego w Cieszynie od niedawna, tj. od 2020 roku. Sam browar od 176 lat jest instytucją otwartą codziennie. W tym czasie nie było ani jednego dnia przerwy w produkcji. W najtrudniejszych czasach pracownicy zamiast wynagrodzenia otrzymywali ekwiwalent w postaci piwa lub ziarna - zapewniał.

Browar Zamkowy Cieszyn: Ludzie mogą kiedyś przestać pić alkohol

Szef Browaru Zamkowego Cieszyn: Ludzie mogą kiedyś przestać pić alkohol
Prezes Browaru Zamkowego w Cieszynie przyznał, że prowadzi firmę z założeniem, że...ludzie kiedyś mogą przestać pić alkohol.

- Latem wprowadziliśmy trzy piwa bezalkoholowe i dynamika ich sprzedaży jest nieporównywalna z pozostałymi naszymi produktami. I to nas czeka. Ministerstwo Finansów Japonii promuje dziś picie alkoholu, bo młodzież nie chce już tego robić. Moje dzieci też piją go niechętnie - dodał.
W ocenie Adama Ledy błędem jest traktowanie gości przez restauratorów tylko jako konsumentów.

- Szach i mat. Taki klient już nie wróci. Ludzie oczekują dziś emocji, a nie produktów. Nawet w trudnych czasach ludzie szukają przyjemności, a - czy to się komuś podoba czy nie - alkohol jest elementem kultury - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz