Partnerzy portalu
Certyfikat Dobry Produkt 2022. Czekamy na zgłoszenia! Certyfikat Dobry Produkt 2022. Czekamy na zgłoszenia!

Certyfikat Dobry Produkt 2022. Czekamy na zgłoszenia!

Autor: AW Data: 20 czerwca 2022 11:33

Rusza tegoroczna edycji Certyfikatu Dobry Produkt. Czekamy m.in. na na najciekawsze i najlepsze produkty przeznaczone na rynek HoReCa.

Celem Konkursu Dobry Produkt jest wyłonienie najciekawszych i najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą, przeznaczonych na rynek detaliczny i HoReCa. Logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu propozycji i pomagać w dokonaniu jakościowego wyboru konsumentom.

Certyfikat Dobry Produkt 2022

Wyboru 15 nagrodzonych firm i produktów dokonuje co roku grono uznanych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną. Niezależnie, spośród nagrodzonych produktów, internauci dokonają wyboru swojego faworyta, któremu przyznany zostanie „Certyfikat Dobry Produkt – wybór Internautów".

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

ZGŁOŚ PRODUKT

Kategorie konkursowe

Certyfikaty przyznane zostaną w 5 kategoriach:

● Produkt wysokiej jakości
● Nowy produkt
● Innowacyjny produkt
● Produkt tradycyjny i regionalny
● Produkt HoReCaTrends

W ciągu kilkunastu lat trwania konkursu nagrodzono już 230 produktów! Ich producenci korzystając z certyfikatu i znaku DOBREGO PRODUKTU wsparli lub zbudowali rozpoznawalność swoich marek oraz nawiązali nowe współprace z sieciami handlowymi.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej wieczornej Gali, która odbędzie się pierwszego dnia 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu (7-8 listopada 2022, Hotel Sheraton Grand Warsaw). Organizatorem  konkursu jest Grupa PTWP, wydawca serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz