Partnerzy portalu
Coca-Cola HBC Polska wchodzi w alkohole fot. pixabay.com

Coca-Cola HBC Polska wchodzi w alkohole

Autor: www.portalspozywczy.pl Data: 13 grudnia 2019 10:16

Coca-Cola HBC Polska szykuje się do ekspansji w nowej kategorii - będzie dystrybuować wysokogatunkowe napoje alkoholowe – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Krzysztof Baczyński, kierownik ds. regulacji (Regulatory Affairs Manager) w Coca-Cola Hellenic.

- Coca-Cola HBC Polska, lider krajowego rynku napojów bezalkoholowych, przygotowuje się do ekspansji w nowej, obiecującej kategorii: wysokogatunkowych napojów alkoholowych. Jest to kolejny krok w realizacji naszej strategii 24/7, czyli oferowania konsumentom produktów na każdą okazję, w zależności od potrzeb - mówi Krzysztof Baczyński.

- Coca-Cola HBC Polska będzie podmiotem dystrybuującym wybrane marki alkoholi zarówno producentów polskich, jak i zagranicznych. Obecnie trwają ostatnie ustalenia z tymi producentami, m.in. dotyczące zakresu produktów które mają być przez naszą firmę dystrybuowane - dodaje.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Do czasu finalizacji wszystkich rozmów nie możemy więc przekazać informacji na temat zarówno producentów jak i poszczególnych produktów – zastrzega Krzysztof Baczyński.

System Coca-Cola w Polsce reprezentują firmy Coca-Cola Poland Services Spółka z o.o. oraz Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Coca-Cola Poland Services jest spółką zależną The Coca-Cola Company, właściciela ponad 500 marek napojów bezalkoholowych obecnych w ponad 200 krajach świata.

Coca-Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 590 milionów konsumentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz