Partnerzy portalu
Coca-Cola i Jack Daniel's stworzyli wspólnego drinka Coca-Cola i Jack Daniel's opracowali wspólnego drinka

Coca-Cola i Jack Daniel's stworzyli wspólnego drinka

Autor: portalspozywczy.pl Data: 21 czerwca 2022 08:30

Jack Daniel's i The Coca‑Cola Company ogłosiły globalną współpracę prezentując koktajl Jack & Coke. To markowy, gotowy do spożycia (RTD) drink w puszce.

Jack Daniel's i Coca‑Cola

Inspirowany klasycznym koktajlem barowym drink Jack &Coke będzie zrobiony z Jack Daniel's Tennessee Whiskey i Coca‑Coli. Napój będzie dostępny na rynkach całego świata, a jego wstępna premiera zaplanowana jest na koniec 2022 roku w Meksyku.

- Łączymy dwie klasyczne amerykańskie ikony, aby zapewnić konsumentom doznania smakowe, które kochają w sposób, który jest spójny, wygodny i przenośny – powiedział Lawson Whiting, dyrektor generalny i prezes Brown-Forman Corporation, największej amerykańskiej firmy spirytusowej i winiarskiej. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Brown-Forman jest liderem w kategorii produktów gotowych do spożycia od czasu, gdy ponad 30 lat temu uruchomiliśmy nasz pierwszy Jack Daniel's RTD. Coca‑Cola doskonale uzupełnia ofertę Jack Daniel's i naszą istniejącą ofertę RTD, umożliwiając nam przyspieszenie ekspansji i dalszy rozwój naszej działalności na całym świecie - dodał. 

Więcej na portalspozywczy.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz