Partnerzy portalu
Damian Kordas, Chef Lorek i Kinga Paruzel w konkursie Oleju Wielkopolskiego Posty Influencerów z lokowaniem produktu uzyskały ponad 31 000 lików i 400 komentarzy

Damian Kordas, Chef Lorek i Kinga Paruzel w konkursie Oleju Wielkopolskiego

Autor: horecatrends.pl/materiał prasowy Data: 22 listopada 2021 11:46

Kulinarni i proekologiczni Influencerzy: Damian Kordas, Kinga Paruzel, Ekocentryczka czy Chef Lorek otrzymali kreatywne paczki z zaproszeniem do zabawy – na ich stronach pojawiły się dania przygotowane z Olejem Wielkopolskim w roli głównej i zaproszenie do udziału w konkursie marki Olej Wielkopolski.

Influencerzy w konkursie Oleju Wielkopolskiego

Posty Influencerów z lokowaniem produktu uzyskały ponad 31 000 lików i 400 komentarzy.

Zadaniem konkursowym było zaprezentowanie przez użytkowników, tego, co robią w życiu na 100%, co wprost nawiązuje do charakteru nowej butelki Oleju Wielkopolskiego, która jest wykonana w 100% z recyklingu. Zwycięzca konkursu otrzymał hulajnogę elektryczną, a 5 wyróżnionych osób eko zestawy przyborów kuchennych.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

– Celem akcji było zwrócenie uwagi na jedyną na rynku butelkę wykonaną w 100% z recyklingu. Ciekawe jest to, że mimo dość pojemnego pytania większość zgłoszeń uczestników dotyczyła ich postaw ekologicznych, co świadczy o tym, że marka odpowiada na potrzeby Polaków, którzy w zdecydowanej większości chcą kupować ekologiczne produkty – mówi Julia Fiszer Account Manager w Mint Media.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz