Partnerzy portalu
Dzień Własnego Biznesu - relacja i zdjęcia Dzień Własnego Biznesu obchodzony jest jednocześnie w 22 krajach na całym świecie

Dzień Własnego Biznesu - relacja i zdjęcia

Autor: materiał prasowy Data: 15 października 2021 13:37

12 października odbył się już po raz szósty międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu. Wydarzenie pod hasłem „Jak świętować, to tylko z Tobą. Bo wspólny biznes, to wspólna radość” ma na celu docenienie i wsparcie przedsiębiorców z sektora handlowo-usługowego oraz celebrowanie przedsiębiorczości

Już szósty rok z rzędu MAKRO świętowało międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu wspólnie z sieciami hurtowni MAKRO i METRO w 22 krajach na całym świecie. W ten sposób firma dziękuje niezależnym przedsiębiorcom i zwraca uwagę na rolę, jaką odgrywają w codziennym życiu konsumentów, które trudno sobie wyobrazić bez sklepu za rogiem, kawy wypitej w lokalnej kawiarni czy obiadu rodzinnego w ulubionej restauracji. Motto tegorocznej edycji Dnia Własnego Biznesu – Jak świętować, to tylko z Tobą – ma na celu promowanie wśród konsumentów idei wspierania małych i średnich przedsiębiorców lokalnych poprzez zwiększanie częstotliwości swoich wizyt w ulubionych miejscach.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Dzień Własnego Biznesu

Kampania z okazji Dnia Własnego Biznesu, zaadresowana do przedsiębiorców, ruszyła 6 września i trwała do 12 października. Z okazji święta na wielkoformatowych ekranach w centrach polskich miast emitowany był film: przy Rotundzie oraz na Dworcu Centralnym w Warszawie, na dworcu kolejowym Poznań Główny, na budynku teatru Bagatela w okolicach Starego Miasta w Krakowie oraz na głównym dworcu kolejowym w Katowicach. MAKRO przygotowało też liczne promocje i oferty specjalne dla swoich klientów odwiedzających hale. W Dniu Własnego Biznesu 3000 kluczowych dla sieci klientów otrzymało zaś od jej przedstawicieli specjalne podziękowanie w formie zestawu upominkowego w barwach święta.

– W tym roku idea Dnia Własnego Biznesu, by docenić przedsiębiorców, prowadzących małe i średnie  lokalne biznesy, wydaje się bardziej adekwatna niż kiedykolwiek. Ostatni rok był dla nich szczególnie trudny z powodu pandemii. Jako sieć hurtowni wspieramy ich na co dzień, oferując zarówno produkty, jak i innowacyjne rozwiązania. – mówi  Dominik Branny, prezes MAKRO Polska.

Małe i średnie firmy nie tylko wpływają pozytywnie na rozwój gospodarczy, ale stanowią niezwykle cenną i nieodłączną część lokalnych społeczności. Za to właśnie Polacy je doceniają. Bez względu na fakt, czy jest to przytulna włoska restauracja, mała kawiarnia za rogiem czy lokalny sklep otwarty 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu – niezależne biznesy odgrywają istotną rolę w życiu lokalnych społeczności i mają ogromne znaczenie jako dostawcy towarów i usług.

Dzień Własnego Biznesu obchodzony jest jednocześnie w 22 krajach na całym świecie, m.in. we Francji, Grecji, Turcji, Indiach oraz w Chinach. W Polsce organizatorem tego wydarzenia jest sieć hurtowni MAKRO Polska, która długofalowo realizuje swoją misję partnerstwa z firmami sektora MSP. MAKRO stale pokazuje swoje wsparcie niezależnym właścicielom firm, oferując im produkty, narzędzia i usługi, aby zwiększyć ich widoczność, pomagając zwrócić uwagę polityków i liderów społeczności na ich zmagania i w każdy możliwy sposób opowiadając się za niezależnymi firmami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz