×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Heinz rozwiązuje problemy miłośników frytek wraz z warszawską restauracją Soul on the Grill
Heinz rozwiązuje problemy miłośników frytek

Heinz rozwiązuje problemy miłośników frytek wraz z warszawską restauracją Soul on the Grill

Autor: oprac. PP Data: 30 marca 2023 13:44

Heinz wprowadza ciekawe rozwiązanie dla miłośników frytek z keczupem, ale tylko w jednym lokalu gastronomicznym i na jeden weekend.

Polacy odmawiają jedzenie frytek bez keczupu

Według badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Heinz, ośmiu na dziesięciu Polaków (81%) odmawia jedzenia frytek bez keczupu.

Przy tak dużym znaczeniu tego sosu, nie dziwi fakt, że blisko siedmiu na dziesięciu (68%) polskich miłośników ketchupu często czuje się sfrustrowanych, nie mogąc nabrać pożądanej porcji sosu, która byłaby dla nich wystarczająca. Ponad połowa badanych Polaków (52%) nabiera ketchup więcej niż jedną frytką na raz, a ponad jedna czwarta (27%) potrzebuje do tego dodatkowego narzędzia.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Heinz Spoon Friez - nowy produkt

Przy ogromnej liczbie 4,5 miliarda frytek zjadanych każdego roku na całym świecie, Heinz planuje położyć kres cierpieniu fanów sosów, oferując nowe rozwiązanie – "Heinz Spoon Friez".

To wykonane w całości z ziemniaka i kształtem przypominające tradycyjne łyżeczki "Heinz Spoon Friez". Dzięki ziemniaczanej główce w kształcie "miseczki" fani ketchupu mogą w końcu nabrać go więcej i delektować się wyjątkowym smakiem Heinz Tomato Ketchup.

Heinz - współpraca z warszawską restauracją Soul on the Grill

Heinz podejmuje współpracę się z warszawską restauracją Soul on the Grill, aby sprowadzić “Heinz Spoon Friez” do stolicy tylko na jeden weekend.

W Soul on the Grill (mieszczącej się w Fabryce Norblina w Warszawa), w sobotę 1-ego i niedzielę 2-ego kwietnia [od 12:00 do 00:00], klienci będą mogli schrupać limitowane “Heinz Spoon Friez” za darmo. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz