×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Janusz Palikot inwestuje w rozwój Tenczynka
Janusz Palikot stawia na inwestycje w Tenczynku / fot. PTWP

Janusz Palikot inwestuje w rozwój Tenczynka

Autor: oprac. JS Data: 31 marca 2022 15:38

Janusz Palikot w trakcie jednej z sesji z Inwestorami w mediach społecznościowych zadeklarował, że Manufaktura Piwa Wina i Wódki przeznaczy swoją część dywidendy za rok 2021 z Tenczyńskiej Okovity na rozwój spółki.

- Po analizie realizowanych i zaplanowanych kluczowych projektów, mających istotny wpływ na rozwój mocy produkcyjnych tenczyńskiej Okovity, a tym samym wzrostu osiąganych przez nią przychodów, zapadła decyzja o przeznaczeniu całości należnej Manufakturze Piwa, Wina i Wódki dywidendy z Tenczyńskiej Okovity, na rzecz budowy magazynu wyrobów gotowych w Tenczynku. Nowy magazyn jest koniecznym elementem infrastruktury produkcyjnej, obsługującej rosnące zapotrzebowanie na produkty zakładu w Tenczynku, w tym Tenczyńskiej Okovity. Jego powstanie pozwoli płynnie obsługiwać gwałtownie rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty. Dzisiaj Tenczyńska Okovita stanowi ok. 20% całości wytwarzanych w tym miejscu produktów – powiedział Janusz Palikot.

Janusz Palikot stawia na inwestycje w Tenczynku

Łączna wartość nowego magazynu produktów gotowych w Tenczynku zaplanowana została na ok. 4,5 mln złotych. Kwota dywidendy z Tenczyńskiej Okovity (ponad 500 tys. PLN) odpowiada proporcji produktów, które będą deponowane i dystrybuowane poprzez nowy magazyn. Decyzja ta pozwala w sposób transparentny wskazać wszystkim Inwestorom Tenczyńskiej Okovity, że kluczowi udziałowcy Tenczyńskiej Okovity, dotrzymują złożonych obietnic.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Wierzę, że wszyscy zrozumieją naszą decyzję i zaakceptują cel inwestycji, na którą zostały przeznaczone środki z dywidendy – powiedział Janusz Palikot.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • ...

    fajnie tak inwestować nie swoje pieniądze....