×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Janusz Palikot otwiera sklep w Chorzowie
Browar Tenczynek otwiera pierwszy sklep w Chorzowie/ fot. mat. prasowe

Janusz Palikot otwiera sklep w Chorzowie

Autor: JSZ Data: 22 września 2022 15:24 | Aktualizacja: 25 września 2022 09:31

Browar Tenczynek i Janusz Palikot otwierają pierwszy sklep Świeżego na Śląsku. Nowy punkt dołącza do 12 już istniejących sklepów działających pod marką Świeże.

Kolejne sklepy na Śląsku zostaną otwarte w Będzinie i Bytomiu. Sklepy Świeże działają codziennie w godzinach 12.00 do 23.00. poza niedzielami niehandlowymi.

Janusz Palikot otwiera sklep Świeżego w Chorzowie

W chorzowskim sklepie będzie można kupić pełną ofertę tenczyńskich piw kraftowych - jasnych i ciemnych, pasteryzowanych i świeżych, klasycznych i nowoczesnych. Będzie je można kupić zarówno do spożycia na miejscu, jak i na wynos. Do nabycia będą także alkohole z rodziny BUH, Wyjebongo, czy różnego rodzaju Okovit produkowanych w Tenczynku oraz przez Manufakturę Piwa Wina i Wódki w innych zakładach.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

100 sklepów Tenczyńskie Świeże w całej Polsce do końca 2023

Śląsk to najważniejsze miejsce na piwnej mapie Polski. Nasze Świeże z Browaru Tenczynek jest naprawdę świeże. Niefiltrowane, niepasteryzowane, lane prosto z tanka, chwilę po zakończeniu procesu warzenia. Każdej nocy dostarczane własnym transportem do sklepów Świeże. 60 kilometrów dzielących tenczyński browar od ul. Wolności 25 w Chorzowie nie stanowi żadnego wyzwania. Nasze świeże piwa zawierają wszystkie witaminy, mikroelementy i smak, którego nie można podrobić. To piwo stworzyliśmy dla siebie, ale chcemy się nim dzielić z Wami. Wiem, że uznanie ze strony śląskich Klientów dla tenczyńskich piw oznacza pewną gwarancje sukcesu w każdym miejscu na świecie.  – mówi Janusz Palikot, prezes Tenczynek Świeże Sp. z o.o., właściciela marki Świeże.

Tenczyńska Dystrybucja odpowiedzialna za ten projekt planuje łącznie otworzyć do końca 2023 roku 100 sklepów Tenczyńskie Świeże na terenie całej Polski.

Sklepy Świeżego lokalizujemy w punktach, do których łatwo dotrzeć komunikacją miejską. Bo przecież nie wszyscy mają samochody, albo chcą ich używać. Powierzchnia i wyposażenie jest ograniczone do minimum. Wszyscy nasi sprzedawcy to prawdziwi pasjonaci piwa, którzy potrafią opowiedzieć na każde pytanie dotyczące sprzedawanych piw i innych alkoholi produkowanych w Tenczynku. Prosimy o wyrozumiałość - jeśli w jakimś dniu zabraknie danego asortymentu, następna dostawa jest dzień później. Bo Świeże jest naprawdę świeże. Nie przetrzymujemy piwa na kolejny dzień. – mówi Przemysław Bobrowicz, Prezes Tenczyńskiej Dystrybucji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz