W ofercie wystawców można znaleźć przysmaki i lubiane swojskie specjały produkowane na podstawie starych polskich receptur i regionalnych przepisów, bez konserwantów, sztucznych dodatków, barwników i aromatów.
Podczas listopadowych dwóch edycji Jarmarku na klientów czekać będą stragany z wędlinami, nabiałem, rybami, pieczywem, przetworami, warzywami i owocami oraz gotowymi daniami np. plackami ziemniaczanymi, pierogami i pirogiem biłgorajskim.
Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl
Wśród wystawców nie zabraknie producentów miodu. Gospodarstwo Pasieczne Pszczelnik (miody z Warmii i Mazur) oraz pasieka EKO Bałon z Bieszczad sprzedawać będą różnorodne ich smaki. Nikogo nie trzeba przekonywać, że regularne spożywanie miodu odżywia nasze organizmy i zmniejsza podatność na infekcje.
Natomiast wszyscy, którzy tęsknią za zagranicznymi podróżami będą mogli choć trochę zrekompensować sobie ich brak, kupując produkty z Grecji, Węgier, Włoch, Turcji, Azerbejdżanu.