Partnerzy portalu
Jarmark Produktów Regionalnych ponownie w Blue City Jarmark Produktów Regionalnych ponownie w Blue City, fot. materiały prasowe

Jarmark Produktów Regionalnych ponownie w Blue City

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 03 listopada 2020 11:50

Wszystkich ceniących dobre, naturalne i regionalne jedzenie Blue City zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych. W listopadzie jarmark odbędzie się dwukrotnie: od 4 do 7 listopada oraz od 18 do 21 listopada.

W ofercie wystawców można znaleźć przysmaki i lubiane swojskie specjały produkowane na podstawie starych polskich receptur i regionalnych przepisów, bez konserwantów, sztucznych dodatków, barwników i aromatów.  

Podczas listopadowych dwóch edycji Jarmarku na klientów czekać będą stragany z wędlinami, nabiałem, rybami, pieczywem, przetworami, warzywami i owocami oraz gotowymi daniami np. plackami ziemniaczanymi, pierogami i pirogiem biłgorajskim.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Wśród wystawców nie zabraknie producentów miodu. Gospodarstwo Pasieczne Pszczelnik (miody z Warmii i Mazur) oraz pasieka EKO Bałon z Bieszczad sprzedawać będą różnorodne ich smaki. Nikogo nie trzeba przekonywać, że regularne spożywanie miodu odżywia nasze organizmy i zmniejsza podatność na infekcje.

Natomiast wszyscy, którzy tęsknią za zagranicznymi podróżami będą mogli choć trochę zrekompensować sobie ich brak, kupując produkty z Grecji, Węgier, Włoch, Turcji, Azerbejdżanu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz