×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Jarmark Produktów Regionalnych ponownie w Blue City
Blue City kolejny raz organizuje Jarmark Produktów Regionalnych. / fot. materiały prasowe

Jarmark Produktów Regionalnych ponownie w Blue City

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 11 maja 2021 09:20

Blue City kolejny raz organizuje Jarmark Produktów Regionalnych. Tym razem będzie on trwał od środy 12 maja do soboty 15 maja.

W Blue City w ciągu czterech dni, na stoiskach jarmarku, na poziomie – 1, będzie można kupić polskie produkty wytwarzane przez sprawdzone, rodzinne gospodarstwa i niewielkie zakłady. W ofercie wystawców znajdziemy swojskie specjały produkowane na podstawie starych polskich receptur i regionalnych przepisów.

Podczas kiermaszu na stoiskach znajdziemy produkowane tradycyjną metodą wędliny z Podlasia i Roztocza, wędzone ryby z Jeziora Żywieckiego, pieczywo na zakwasie, miody z mazurskich i białowieskich gospodarstw pasiecznych, smalec z Sierpca, sery, śmietanę, jaja i masło z Korycina oraz oscypki z Bacówki na Wójciźnie. Wśród wystawców będzie słynąca z biłgorajskiego piroga Zagroda Roztocze oraz znane z wyśmienitych serów kozich Gospodarstwo Ekologiczne Państwa Mąka.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Poza tym będzie możliwość spróbowania wędlin, serów, oliwek, słodyczy i innych produktów z  Węgier, Hiszpanii i Azerbejdżanu.    

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz