×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Jarmark Produktów Regionalnych w krakowskim centrum handlowym
Jarmark Produktów Regionalnych odbędzie się w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny w Krakowie; fot. pixabay

Jarmark Produktów Regionalnych w krakowskim centrum handlowym

Autor: horecatrends.pl Data: 11 października 2021 14:07

Od 12 do 16 października potrwa Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny w Krakowie.

Podczas jarmarku produktów regionalnych w Nowych Czyżynach krakowianie będą mogli wybierać spośród kilkudziesięciu unikalnych smakołyków, które powstały w różnych rejonach Polski.

Produkty spożywcze dostępne na jarmarku są wytwarzane przez rodzinne, małe gospodarstwa m.in. pasieki lub serowarnie, według tradycyjnych receptur i na bazie najlepszej jakości składników. W efekcie zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jarmark produktów regionalnych

Na stoiskach lokalnych producentów w krakowskim centrum handlowym będzie można znaleźć m.in. swojskie mięsiwa oraz wędliny z Iwkowej Doliny, m.in. polędwiczki wieprzowe faszerowane pasztetem pieczonym ze śliwką oraz pieczeń z indyka.

W sprzedaży będą także sery góralskie, w tym prawdziwe oscypki, bundz i bryndza, a także domowe chleby na naturalnym zakwasie pieczone w tradycyjnym piecu.

Nie zabraknie także miodów pszczelich prosto z pasiek Opolszczyzny oraz naturalnych przetworów z owoców m.in. syropów z malin, pędów sosny młodej, porzeczki, czarnego bzu oraz wiśni. Znajdzie się także coś dla amatorów śródziemnomorskich smaków m.in. grecka oliwa z pierwszego tłoczenia, oliwki oraz słodkości takie jak chałwy czy domowe dżemy z fig i pomarańczy. 

  - Najbliższy Jarmark Produktów Regionalnych to już kolejna odsłona tego wydarzenia w naszym centrum handlowym, które za każdym razem przyciąga smakoszy i świadomych konsumentów z Nowej Huty i okolic - mówi Anna Brzozowska, przedstawicielka Nowych Czyżyn w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz