Partnerzy portalu
JNT Group zamierza uważniej obserwować sektor HoReCa Waldemar Maciesza, dyrektor ds. HoReCa przyznaje, że gastronomia jest wymagającym kanałem sprzedaży/ fot, JNT Group

JNT Group zamierza uważniej obserwować sektor HoReCa

Autor: www.portalspozywczy.pl Data: 17 czerwca 2021 16:37

- Pandemia i różne ograniczenia spowodowały, że trzeba jeszcze uważniej obserwować sektor HoReCa i stwarzać dopasowane do potrzeb rynku rozwiązania - mówi Waldemar Maciesza, dyrektor ds. HoReCa JNT Group.

Pierwszy długi weekend pokazał, że Polacy czekali na otwarcie restauracji i chętnie je odwiedzali. Pozwala to mieć nadzieję, że będą korzystać z ich usług coraz częściej, a sytuacja po lockdownie w niedługim czasie się ustabilizuje.

Zdaniem ekspertów JNT Group proces zakupowy będzie nabierał tempa, jednak, aby rynek winiarski w Polsce osiągnął poziom konsumpcji jak w krajach sąsiednich np. w Czechach czy państwach skandynawskich, czeka nas jeszcze dużo pracy.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Czy niepewna przyszłość sektora HoReCa zmienia w jakiś sposób strategię działania Grupy JNT w tym zakresie?

- Pandemia i liczne ograniczenia spowodowały, że musimy jeszcze uważniej obserwować sektor HoReCa i stwarzać dopasowane do potrzeb rynku rozwiązania. Innowacyjne opakowania, oferta dostosowana do zmieniających się realiów – oto nasze priorytety w najbliższym okresie. Rosnąca liczba osób zaszczepionych pozwala nam mieć nadzieję, że jesienią obostrzenia, nawet jeśli się pojawią, to w znacznie mniejszym zakresie. Jesteśmy dobrej myśli, ponieważ przed nami sezon zimowy, tak bardzo ważny z punktu widzenia sprzedaży naszego flagowego produktu, jakim jest Grzaniec Galicyjski. Przygotowujemy się już do niego, a jednocześnie trzymamy rękę na pulsie i będziemy elastycznie reagować na zmieniającą się sytuację - mówi Waldemar Maciesza, dyrektor ds. HoReCa JNT Group.

Więcej czytaj na www.portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz