×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Jubileuszowa loteria Selgros Cash & Carry z okazji 25-lecia działalności w Polsce 
Selgros Cash & Carry wyjątkową loterią świętuje swoje 25-lecie w Polsce. / fot. materiały prasowe

Jubileuszowa loteria Selgros Cash & Carry z okazji 25-lecia działalności w Polsce 

Autor: Selgros Cash & Carry Data: 05 maja 2022 12:13

Selgros Cash & Carry jest obecny na polskim rynku już od 25 lat. Z tej okazji zaprasza swoich klientów do udziału w jubileuszowej loterii.

25-lecie działalności marki na polskim rynku to bardzo ważny jubileusz dla sieci Selgros Cash & Carry, dlatego w loterii można zdobyć wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną jest luksusowy samochód oraz bony towarowe Selgros. Całkowita wartość nagród w loterii wynosi 2 600 000 zł.  Szansę na zdobycie nagród ma każdy, kto w terminie od 5 maja do 15 czerwca zrobi zakupy w jednej z 19 hal sieci. Po otrzymaniu urodzinowego kuponu wystarczy zeskanować go w terminalu, aby dowiedzieć się o wygranej. 
  
- Klienci są dla nas najważniejsi, dziękując za wspólne 25 lat, przygotowaliśmy coś specjalnego, aby wspólnie celebrować jubileusz. Zachęcamy do udziału i życzymy zwycięskich kuponów - podsumowuje Cezary Furmanowicz, Dyrektor Marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry. 
  
Loteria trwa w dniach od 5 maja do 15 czerwca 2022 w każdej hali Selgros Cash & Carry. Bony można otrzymać tylko za zakupy zrealizowane w halach. Szczegóły oraz regulamin są dostępne na selgros.pl oraz w Dziale Obsługi Klienta. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • janianiegoslawice@gmail.com

    Jestescie Szanowni Państwo Najwspanialsi ze wszystkich Koncernów handlowych . Dziekuje pięknie wraz z mężem za wszystko, za uprzejmość Personelu , za czystosc , za pięknie przejrzyjscie poukładany towar , za obfitość towaru , czego człowiek zapragnie wszystko w Selgrosie znajdzie. Dziekujemy, Dziekujemy . Trwajcie Państwo bez końca w zdrowiu i bogactwie . Z wyrazami szacunku. Jania i Kazio Sikorowie ul.marcinkowskiego 2A/1. Kod 40-233 Katowice.