Partnerzy portalu
Konkurs dla restauratorów z okazji 25-lecia Selgros Cash & Carry Termin zgłoszeń mija 15 czerwca

Konkurs dla restauratorów z okazji 25-lecia Selgros Cash & Carry

Autor: oprac. AW Data: 20 maja 2022 15:20

Trwają obchody ważnego dla Selgros Cash & Carry jubileuszu i z tej okazji od 11 maja na profilu Instagram Instytutu Kulinarnego Transgourmet trwa konkurs dla osób prowadzących działalność w branży gastronomicznej. Należy wykazać się w nim kreatywnym wykorzystaniem produktów marek własnych Transgourmet. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Konkurs dla restauratorów

Zadaniem uczestników jest przygotowanie potrawy z użyciem produktów marek własnych Transgourmet. Przygotowaną potrawę należy sfotografować, podzielić się jej recepturą oraz opublikować zdjęcia na profilu własnego punktu gastronomicznego. Ważne jest również oznaczenie profilu Instytutu Kulinarnego Transgourmet wraz z hashtagiem #25latPrzemyślanychZakupów.   
 
Jest o co walczyć, bo do zdobycia są nagrody w postaci bonów o wartości do 5000 zł do wykorzystania w Selgros Cash & Carry, fartuchy dla całego zespołu oraz szkolenia w Instytucie Kulinarnym. Termin zgłoszeń mija  15 czerwca. Szczegóły oraz regulamin są dostępne w sekcji bio na profilu Instytutu Kulinarnego na portalu Instagram.  
 
- Obserwowanie umiejętności, technik kulinarnych i pomysłów innych kucharzy to ważny aspekt rozwoju w gastronomii. Jesteśmy ciekawi jak nasze produkty marek własnych, zainspirują naszych klientów  – Bartosz Peter, ekspert Instytutu Kulinarnego Transgourmet.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz