×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Krowarzywa we współpracy z Bęzmięsnym stworzyła nowego burgera miesiąca
Krowarzywa we współpracy z Bęzmięsnym stworzyła nowego burgera miesiąca

Krowarzywa we współpracy z Bęzmięsnym stworzyła nowego burgera miesiąca

Autor: Anna Wrona Opublikowano: 02 czerwca 2023 10:33

Przez cały czerwiec w lokalach Krowarzywa serwowany będzie burger od firmy Bezmięsny. Produkt wprowadzono na razie jako Smak Miesiąca.

Bezmięsny burger w Krowarzywa

W 2023 Bezmięsny - polski start-up założony przez Igora Sadurskiego i Rafała Czecha, wprowadził na rynek nową, odświeżoną i ulepszoną wersję Bezmięsnego Burgera. Produkt będzie serwowany przez cały czerwiec w lokalach Krowarzywa w 6 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Rzeszowie i Szczecinie.   

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

"W Krowarzywa od zawsze staramy się bazować na naszych autorskich, wypracowanych recepturach. Przez lata wprowadziliśmy do sprzedaży ponad 70 wersji własnych burgerów! Nasze produkty w większości bazują na prostych, warzywnych składnikach, ale możemy też pochwalić się takimi smakami, które przypominają mięso: Fiszex, Mielony Babci, Stripsy czy nasz kultowy Seitan. Te pozycje cieszą się powodzeniem zwłaszcza u osób, które dopiero zaczynają przekonywać się do roślinnej diety i dzięki nim mogą poczuć, że rezygnując z mięsa nic nie tracą, a zyskuje klimat, zwierzęta i środowisko. Te same wartości szerzy Bezmięsny Mięsny, który znamy od lat - a teraz, kiedy pojawił się u nich produkt idealnie pasujący do nas - udało nam się połączyć zielone siły i stworzyć "Bezmięsny Burger", który świetnie wpisuje się w nasze menu. na cały czerwiec, ale zobaczymy co będzie dalej!" - mówi Kornel Kisała, szef kuchni Krowarzywa.   

"Jako stali klienci Krowarzywa bardzo się cieszymy, że nasz nowy Bezmięsny Burger został wybrany na Smak Miesiąca w czerwcu. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło go przetestować i to w wyjątkowej formie - stworzonej przez prawdziwych ekspertów od roślinnych burgerów" - dodaje Igor Sadurski, współzałożyciel firmy Bezmięsny.  

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz