Partnerzy portalu
Laureaci jubileuszowej loterii Selgros Cash & Carry już z nagrodą   Laureaci jubileuszowej loterii Selgros Cash & Carry już z nagrodą. / fot. materiały prasowe

Laureaci jubileuszowej loterii Selgros Cash & Carry już z nagrodą  

Autor: Selgros Cash & Carry Data: 05 sierpnia 2022 13:10

Selgros Cash & Carry z okazji 25-lecia obecności na polskim rynku zaprosił swoich klientów do udziału w jubileuszowej loterii, która trwała od 5 maja do 15 czerwca. W puli znajdowały się wyjątkowe atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 2,6 miliona złotych. Główną wygraną – luksusowy samochód – zdobyli Państwo Agnieszka i Przemysław Juraszyk z Kamionek spod Poznania.

Loteria była okazją do wspólnej celebracji jubileuszu, a jej zasady były proste. Po otrzymaniu urodzinowego kuponu wystarczyło zeskanować go w terminalu w jednej z 19 hal sieci Selgros Cash & Carry, aby dowiedzieć się o wygranej. Szczęśliwcami są Państwo Agnieszka i Przemysław Juraszyk z Kamionek spod Poznania, którzy od lat są klientami sieci.  
  
- Prowadzimy sklep spożywczy, więc jesteśmy częstymi klientami hali w Poznaniu. Jesteśmy bardzo zaskoczeni - warto dać sobie szansę, okazało się, że tym razem szczęście sprzyjało właśnie nam - mówią Agnieszka i Przemysław Juraszyk, zdobywcy głównej nagrody. 
 
Uroczyste wręczenie nagrody nastąpiło 29 lipca w Poznaniu. 

Laureaci jubileuszowej loterii Selgros Cash & Carry już z nagrodą. / fot. materiały prasowe

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz