Partnerzy portalu
Lavazza z nowym Country Sales Managerem w Polsce Lavazza mianuje Marco Barbieri nowym Country Sales Managerem w Polsce / fot. materiały prasowe

Lavazza z nowym Country Sales Managerem w Polsce

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 17 lutego 2021 10:46

Lavazza mianowała nowego Country Sales Managera na Polskę. Od 1 lutego stanowisko objął Marco Barbieri, były dyrektor marketingu dla Europy Wschodniej.

- To dla mnie wielki zaszczyt wejść w kolejny etap zawodowy razem z Lavazzą. W ciągu ostatnich lat miałem okazję poznać i dogłębnie zrozumieć zwyczaje kawowe w Polsce. Teraz, jako Country Sales Manager, będę nadal dawał z siebie wszystko, będąc zaangażowany w rozwój marki i jej pozycji na rynku, dbając o to by Polacy stale mogli doświadczać niezwykłych doznań prawdziwie włoskiej kawy - mówi Marco Barbieri, Country Sales Manager w Lavazza.

Lavazza ma ambicję stać się najbardziej preferowaną międzynarodową marką kawy premium
w Polsce, a ta nowa nominacja potwierdza kluczową rolę, jaką Polska odgrywa w strategii biznesowej firmy, również biorąc pod uwagę pasję, jaką Polacy darzą włoską tradycję i kulturę. Polski rynek zawsze oferował wiele możliwości, a Lavazza jest dumna z tego, że jest jednym z głównych graczy w segmencie kawy.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz