Partnerzy portalu
Makro Polska: Pandemia jest dla nas szansą (wideo) Katarzyna Kosel, dyrektor Pionu Personalnego i członek zarządu w Makro Polska

Makro Polska: Pandemia jest dla nas szansą (wideo)

Autor: www.horecatrends.pl Data: 30 listopada 2020 21:02

- Pandemia ma niejasną perspektywę i nie wiemy ile jeszcze potrwa, ale niewątpliwie jest dla nas szansą - mówi w rozmowie z Horecatrends.pl, Katarzyna Kosel, dyrektor Pionu Personalnego i członek zarządu w Makro Polska.

- Pandemia to szansa na pozyskanie nowych możliwości biznesowych, zbudowanie bliższych relacji oraz szansa na wybór najbardziej kluczowych obszarów bieżących działań - dodaje.

- Dla mnie pandemia jest także szansą na bardziej świadome kształtowanie polityki personalnej oraz koncentrowanie się na tym, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa oraz rozwoju, mimo trudnego kontekstu - mówi Katarzyna Kosel, dyrektor Pionu Personalnego i członek zarządu w Makro Polska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jak tłumaczy, w trakcie pandemii szkolenia stacjonarne zostały zamienione na szkoleniowe programy online. Powstały także nowe tematy szkoleniowe, a te, które do tej pory nie były doceniane przez uczestników, wybrzmiały na nowo.

- Pandemia to szansa na to, abyśmy dostrzegli swoje potencjały i inwestowali w programy rozwojowe - mówi. 

- Świadome wybory liderów i menadżerów będą powodowały, że z pandemii wyjdą zwycięsko - dodaje.

Dla Makro pandemia jest także szansą na uruchomienia nowych formatów. - Swoim klientom zaproponowaliśmy dostawy produktów, czyli nową formę sprzedaży. Aby obsłużyć ten kanał przekierowaliśmy siły skierowane do tej pory na gastronomię - podsumowuje Katarzyna Kosel.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz