Partnerzy portalu
Makro rozszerza zakres benefitów pozapłacowych dla pracowników Makro rozszerza zakres benefitów pozapłacowych dla pracowników; fot. unspalsh

Makro rozszerza zakres benefitów pozapłacowych dla pracowników

Autor: oprac.AW Data: 01 czerwca 2022 09:22

Makro Polska nawiązało współpracę z Helping Hand, zapewniając zespołowi holistyczne wsparcie psychologiczne. Pracownicy firmy mogą całodobowo i w pełni anonimowo korzystać ze wsparcia psychologicznego w różnych obszarach. W maju Helping Hand uruchomiło także strefę Mindfulness, w której można znaleźć medytacje i relaksacje.

Makro Polska od początku swojej działalności realizuje szereg inicjatyw, których celem jest zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju kompetencji i zdobywania wiedzy. Wśród podejmowanych przez firmę działań znajdują się m.in. programy menedżerskie, rozwojowe oraz szkolenia. Jednym z ostatnich rozwiązań wdrożonych z myślą o pracowniach firmy jest wsparcie psychologiczne, oferowane w ramach benefitów pozapłacowych.

Makro współpracuje z Helping Hand

 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Dzięki współpracy z Helping Hand, wszyscy pracownicy Makro w Polsce otrzymali bezpłatny dostęp do platformy, dzięki której przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu mogą korzystać z różnego rodzaju treści psychoedukacyjnych i wspierających rozwój osobisty. Użytkownicy platformy mają dostęp do materiałów edukacyjnych, takich jak webinaria, czaty wspierające i tematyczne oraz rozbudowana baza wiedzy.

Jesteśmy firmą, która docenia i inwestuje w potencjał swojego zespołu. Wiemy, jak dostrzec w ludziach pasję i wiemy, jak ją rozwijać. Poza standardowymi szkoleniami, nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju programach szkoleniowo-rozwojowych. Naturalnym uzupełnieniem naszych działań w tym obszarze jest więc zapewnienie naszemu zespołowi holistycznego wsparcia psychologicznego

Adam Sikorski, Menedżer Pionu ds. Rozwoju Kompetencji Organizacji w Makro Polska

Platforma Helping Hand oferuje wsparcie zdrowia psychicznego, wykorzystując w tym celu metodę czterech kroków. „Cztery kroki na drodze do dobrostanu” to autorski, kompleksowy program pomocy, w ramach którego każdy z użytkowników platformy już w pierwszym etapie może zdiagnozować swój problem, a potem – pracować nad rozwiązywaniem go.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz