Partnerzy portalu
Mistrzostwa Polski w Grillowaniu w Wiśle Mistrzostwa Polski w Grillowaniu w Wiśle; fot. mat. pras.

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu w Wiśle

Autor: AW Data: 20 czerwca 2022 15:12

25 czerwca w Wiśle odbędą się Mistrzostwa Polski w Grillowaniu. Tematem przewodnim mistrzostw będzie kiełbasa Beskidzka - to ona będzie głównym składnikiem dań, które będą walczyć o mistrzowski laur.

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu w Wiśle

Dwie drużyny grill-masterów wspierane przez osoby, które zgłosiły się w konkursie internetowym, fuzje smaków, rywalizacja na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim mnóstwo atrakcji i zabawa dla całych rodzin – zbliżają się Mistrzostwa Polski w Grillowaniu, które już 25 czerwca odbędą się w Wiśle.

Bohaterką mistrzostw  będzie Kiełbasa Beskidzka – to ona będzie głównym składnikiem dań, które powalczą o mistrzowski laur.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Dwie drużyny

Zmierzą się dwie drużyny, które zdobyły największe uznanie internautów: „Żer to je dobre” i „The Grillers”. Pierwsza para to szef  kuchni katowickiej restauracji ze swoją narzeczoną, druga to mistrzowie innowacyjnego grillowania. Do nich ciągle mogą dołączyć dwie osoby, które zgłoszą swój udział przez stronę mistrzostwagrillowania.pl  – wśród wszystkich zgłoszeń zwycięskie drużyny wybiorą po jednej osobie, która stanie wspólnie z nimi przy grillu podczas Mistrzostw Polski w Grillowaniu.

- W sobotę 25 czerwca  w Wiśle będzie można zobaczyć na własne oczy najlepszych grill masterów  w Polsce. Ważne dla nas jest też to, że do udziału w mistrzostwach zaprosiliśmy codziennych konsumentów kiełbasy, z pewnością codziennych mistrzów grillowania w zaciszu własnych ogródków. To czas przewidziany także  dla całych rodzin, które pojawią się na  Rynku w Wiśle.  Przygotowaliśmy szereg atrakcji - animacje dla najmłodszych, malowanie twarzy,  będzie można wziąć udział w konkursie jedzenia Kiełbasy Beskidzkiej na czas, czy dowiedzieć się, ile energii daje nam zjedzenie tej kiełbasy. Czeka nas mnóstwo okazji do zabawy i świetne nagrody dla uczestników – mówi Edyta Zębala Dyrektor Marketingu ZM Silesia.

Relację z wydarzenia na żywo będzie można zobaczyć też w weekendowym wydaniu “Pytania na Śniadanie” w TVP2. Partnerem wydarzenia jest marka Prymat.

 Dni Wisły

Mistrzostwa  Polski w Grillowaniu będą towarzyszyły innym wydarzeniom w ramach Dni Wisły, które potrwają w stolicy Beskidu Śląskiego przez cały weekend. Oprócz atrakcji, które przygotował producent Duda Nasze  Polskie, w Wiśle odbędzie się m.in. kultowy już Bieg Kelnerów, zagra Ewa Farna, będzie można wziąć udział w dziesiątkach atrakcji, które zachęcają do tego, żeby  pierwszy wakacyjny weekend spędzić właśnie w Wiśle. Dzień wielkiego finału jest nieprzypadkowy, to efekt nawiązania współpracy producenta wędlin Duda Nasze Polskie właśnie z Wisłą, miastem które kojarzy się z Beskidami i prawdziwie górskim smakiem.

- Dni Wisły będą w tym roku wyjątkowe, to także jubileusz Miasta Wisła, a więc mnóstwo atrakcji, które czekają na wszystkich gości w naszej miejscowości. Gwoździem programu będzie z pewnością koncert Ewy Farnej w Wiślańskim amfiteatrze, będzie też jarmark regionalny, wspaniały folklor i wiele innych urzekających wydarzeń – mówi Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz