Partnerzy portalu
Mlekovita uruchomiła sprzedaż online dla HoReCa Dariusz Sapiński, prezes Mlekovity

Mlekovita uruchomiła sprzedaż online dla HoReCa

Autor: horecatrends.pl Data: 08 czerwca 2021 11:40

Grupa Mlekovita przygotowała dla firm z sektora HoReCa możliwość zamawiania produktów online w sklepie mlekovitka.pl.

W sklepie mlekovitka.pl powstała specjalna zakładka „Dla Gastronomii – HoReCa”, z dedykowaną, specjalną ofertą. W jednym miejscu można znaleźć ponad 40 produktów mleczarskich niezbędnych w restauracjach czy cukierniach, m.in. sery w blokach, w plastrach i sałatkowe, mleko i śmietanę w dużych opakowaniach, twarogi sernikowe, masło klarowane i porcjowane masło ekstra, jogurty oraz gotowe mieszanki do przygotowania tradycyjnych lodów włoskich i rzemieślniczych.

Firmy mogą też korzystać z pełnej oferty sklepu internetowego, obejmującej m.in. produkty ekologiczne czy bez laktozy. Oprócz szerokiego asortymentu produktów mleczarskich marki Mlekovita dostępne są także inne artykuły spożywcze i przemysłowe.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

HoReCa odrabia straty

– Mlekovita, jako producent oferujący największy wybór nabiału w Polsce i Europie, od lat jest naturalnym partnerem dla sektora HoReCa. Obecnie branża gastronomiczna nadrabia straty związane z pandemią i wynikającymi z niej obostrzeniami. Chcemy ułatwić powrót do szerszej działalności firmom z tego sektora, dając im możliwość zamawiania oferowanych przez nas najwyższej jakości produktów mleczarskich w wygodnym i bezpiecznym kanale sprzedaży, jakim jest nasz sklep internetowy. Co istotne, jako jedyni oferujemy możliwość dostawy zamówienia w każdy zakątek kraju – mówi Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński.

Odbiór i dostawa zamówienia

W sklepie mlekovitka.pl dostępne są różne sposoby płatności, również na fakturę: płatność online, płatność przy pomocy karty kredytowej, przelewu bankowego, blikiem, za pomocą Google Pay lub gotówką przy odbiorze (kurierskie przesyłki za pobraniem).

Zamówienia zawierające przynajmniej jeden produkt wymagający chłodzenia (np. sery, jogurty czy masło) są dostarczane własnym transportem firmy. Jeśli natomiast zamawiane są wyłącznie produkty niewymagające chłodzenia, np. mleko UHT czy produkty w proszku, dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera. Zamówienia można również odbierać osobiście w hurtowniach Mlekovity oraz w sklepach firmowych Mlekovitka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz