Partnerzy portalu
Odra Pak, dystrybutor m.in. artykułów wyposażenia gastronomii, buduje Magazyn Centralny fot. materiały prasowe

Odra Pak, dystrybutor m.in. artykułów wyposażenia gastronomii, buduje Magazyn Centralny

Autor: www.horecatrends.pl/pr Data: 28 września 2018 16:07

Konsorcjum Handlowe Odra Pak rozpoczęło budowę Magazynu Centralnego. Inwestycja pozwoli na kilkakrotne zwiększenie możliwości logistycznych i rozszerzenie oferty produktów przyjaznych środowisku. Magazyn Centralny powstaje w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej – Bolesławiec. Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na styczeń 2019 r.

Inwestycję realizuje nowo powołana spółka Odra Pak Logistyka, która będzie zarządzać Magazynem Centralnym także po jego wybudowaniu. Centrum logistyczne powstaje w dwóch etapach.

W pierwszym – zbudowany zostanie magazyn wysokiego składowania o pojemności 2900 miejsc paletowych, budynek dostaw oraz biurowiec o powierzchni ok. 700 m kw. Zakończenie tego etapu inwestycji planowane jest na styczeń 2019 roku. W dalszej kolejności powstanie magazyn na około 4000 miejsc paletowych. W Magazynie Centralnym zatrudnienie znajdzie około 40 osób. Planowany koszt inwestycji to około 14 mln złotych.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Równolegle firma wdraża system informatyczny ERP i WMS oraz opracowuje nową platformę zamówień e-commerce.

Konsorcjum Handlowe Odra Pak Sp. z. o.o., z siedzibą w Bolesławcu, to ogólnopolska Grupa Zakupowa zrzeszająca hurtownie oraz producentów z branży opakowaniowej, środków czystości, artykułów biurowych, wyposażenia gastronomii, artykułów dekoracyjnych i AGD. Firma istnieje od 20 lat i ma obecnie 35 oddziałów w całej Polsce. Oferuje ponad 15 tysięcy towarów, w tym produkty marki własnej PERFECTO. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz