×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PepsiCo Polska z nową prezes. Kto zastąpił Michała Jaszczyka?
Dagmara Piasecka Ramos objęła stanowisko Dyrektor Generalnej i Prezes Zarządu PepsiCo Polska. Fot. Materiały prasowe

PepsiCo Polska z nową prezes. Kto zastąpił Michała Jaszczyka?

Autor: Oprac. RW Data: 05 lipca 2022 11:00

Dagmara Piasecka Ramos objęła stanowisko Dyrektor Generalnej i Prezes Zarządu PepsiCo Polska. Zastąpi tym samym obecnego Prezesa Zarządu Michała Jaszczyka, który w ramach struktur firmy awansował na Wiceprezesa ds. Rozwoju i Transformacji Rynków Franczyzowych w Europie i Dyrektora Generalnego Rynków Franczyzowych w Europie Centralnej.

Kim jest nowa prezes PepsiCo Polska?

Dagmara Piasecka Ramos posiada międzynarodowe doświadczenie na stanowiskach zarządczych. Przez ostatnie 20 lat pracowała w Phillip Morris, gdzie rozwijała karierę w obszarze marketingu, sprzedaży, transformacji, strategii wzrostu oraz cyfryzacji. Praca i życie w wielu miejscach, w tym w Europie, Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji, pozwoliły nowej Dyrektor Generalnej PepsiCo Polska zyskać pełne zrozumienie zachowań konsumentów i funkcjonowania rynków w różnych regionach świata.

- Objęcie stanowiska Dyrektor Generalnej i Prezes Zarządu PepsiCo Polska jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Cieszę się, że mogę włączyć się w rozwój organizacji, która posiada tak wspaniały dorobek rynkowy, społeczny i środowiskowy. Głęboko wierzę, że moja wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogą mi zarówno kontynuować tradycję firmy jak i realizować ambitne cele rozwoju na polskim rynku. W biznesie stawiam na odważne kroki, inkluzywność i otwartość, dlatego jestem dumna, że mogę stać się częścią rodziny PepsiCo - powiedziała Dagmara Piasecka Ramos.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Michał Jaszczyk awansuje w PepsiCo

Od 1 czerwca 2018 r. funkcję Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu PepsiCo Polska pełnił nieprzerwanie Michał Jaszczyk. 

- Praca na stanowisku Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu PepsiCo Polska była dla mnie niezwykłym zaszczytem. Wspólnie udało nam się nie tylko realizować założone cele biznesowe, ale co ważniejsze prowadzić organizację w kierunku zrównoważonego rozwoju. Zdecydowanie za największy sukces PepsiCo ostatnich lat uważam inwestycję w projekt ekologicznego zakładu produkcji przekąsek w Środzie Śląskiej, gdzie zastosowaliśmy najbardziej innowacyjne w skali Europy zielone rozwiązania. Cieszę się, że mogę rozwijać się w ramach organizacji i jednocześnie jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie mojej następczyni otworzą jej drogę do licznych sukcesów na nowym stanowisku - powiedział Michał Jaszczyk, ustępujący z funkcji Prezesa Zarządu PepsiCo Polska.

Czytaj więcej: PepsiCo Polska z nowym prezesem 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz