Partnerzy portalu
Piotr Stramowski ambasadorem win Wild Wine fot. materiały prasowe

Piotr Stramowski ambasadorem win Wild Wine

Autor: horecatrends.pl Data: 30 stycznia 2020 12:30

Spółka JNT Group wprowadza do sprzedaży Wild Wine – kolekcję sześciu dedykowanych mężczyznom wysokogatunkowych win szczepowych z Nowego i Starego Świata. 29 stycznia br. w Warszawie firma podpisała umowę z Piotrem Stramowskim, na mocy której aktor został ambasadorem nowej linii produktów.

- Chcemy przekonać współczesnego mężczyznę, że picie wina to  Męska Recz.  Z tego względu postanowiliśmy wprowadzić do portfolio JNT Group wina dedykowane tym, dla których „dzikość serca” jest bliska. Platforma komunikacyjna Wild Wine Męska Rzecz wiarygodnie przekonuje, o tym, że picie wina jest ”męskie”, że pasuje do męskich wartości i męskiego stylu życia. Do współpracy w promowaniu produktu zaprosiliśmy Pana Piotra Stramowskiego, uosabiającego nowoczesnego mężczyznę z charakterem - mówi Jakub Nowak, prezes zarządu firmy JNT Group.

Wild Wine to projekt obejmujący wysokogatunkowe, jednoszczepowe wina. Klienci będą mieli do wyboru cztery rodzaje Wild Wine: chilijskie Cabernet Sauvignon, kalifornijskie Chardonnay, argentyńskie Malbec i włoskie Primitivo IGP Puglia, a także wino Wanted Red, czyli pochodzące z Chile Cabernet Sauvignon i skrywające się pod nazwą Wanted White, również chilijskie Chardonnay. Kolekcja została stworzona w ten sposób, by wina odpowiadały life stylowo na różne potrzeby nowoczesnych mężczyzn i pasowały do potraw najchętniej wybieranych przez nich, począwszy od krwistego steka, czy burgera, po pikantne krewetki.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Charakter wina, uosabiającego silnego, niezależnego faceta z charakterem, ale także poczuciem humoru, podkreślają butelki opatrzone oryginalne etykietą z wizerunkiem współczesnego „dzikusa” oraz nazwy Wanted Red, Wanted White i Wild Wine.

Do współpracy w promocji Wild Wine  został zaproszony Piotr Stramowski – popularny aktor, którego wizerunek uosabia nowoczesnego, niezależnego, silnego faceta. Roczna umowa z aktorem obejmuje działania w social mediach, komunikację z wykorzystaniem wizerunku Ambasadora w punktach sprzedaży oraz podczas eventów. Działania promocyjne prowadzone będą również w miejscach, gdzie bywa współczesny mężczyzna: studiach tatuażu, czy barber shopach.

Urodzony w 1987 roku w Warszawie Piotr Stramowski, w 2012 roku ukończył Państwową Wyższą Szkolę Teatralną w Krakowie. Przełomową rolą w jego karierze był komisarz Dariusz „Majami” Wolkowski, którego zagrał w dwóch produkcjach Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Swój wizerunek przystojnego, pewnego siebie, twardego mężczyzny umocnił rolami w filmach „Botoks” i „Kobiety mafii”, a także w licznych serialach. Związany z wieloma scenami teatralnymi w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Gówno. Korek cały się skruszył i został w winie.
  • Gość

    Gówno. Korek cały się skruszył i został w winie.
  • szafasztywniary

    Wino dla prawdziwych mężczyzn. Delikatne w smaku ale jednocześnie intensywne. Doskonałe na każdą okazję.