×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PKN Orlen szuka dostawcy dań gotowych na wynos do oferty gastronomicznej stacji paliw
PKN Orlen szuka dostawcy dań gotowych na wynos do oferty gastronomicznej stacji paliw, fot. materiały prasowe

PKN Orlen szuka dostawcy dań gotowych na wynos do oferty gastronomicznej stacji paliw

Autor: PAP Data: 11 maja 2020 15:19

PKN Orlen szuka dostawcy gotowych dań obiadowych na wynos, stanowiących ofertę w koncepcie Stop Cafe na jego stacjach paliwowych. Odpowiedzi na ogłoszone przez płocki koncern zapytanie ofertowe można składać do 22 maja – wynika z danych zawartych w ogłoszonym przez spółkę postępowaniu.

"PKN Orlen nieustannie poprawia swoją efektywność ekonomiczną oraz pozycję rynkową i obecnie rozpoczyna postępowanie na wybór dostawcy dań gotowych stanowiących ofertę w koncepcie Stop Cafe na stacjach paliw Orlen" - oznajmił płocki koncern w opublikowanej dokumentacji. Jak podkreśliła spółka, ogłoszone przez nią zapytanie ofertowe dotyczy "analizy rynku dostawców dań obiadowych na wynos".

W opublikowanej dokumentacji PKN Orlen zaznaczył m.in., że zastrzega sobie prawo do dowolnego wyboru podmiotu lub podmiotów, z którymi będą prowadzone negocjacje w odniesieniu do części lub całości zakresu złożonych odpowiedzi, a także do zawarcia umowy z więcej niż jednym producentem wyłonionym w drodze negocjacji, przy czym zakres umowy może obejmować całość lub część zakresu złożonej odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jak informował ostatnio PKN Orlen, na koniec pierwszego kwartału tego roku w ramach Grupy Orlen, w tym na rynkach zagranicznych w Niemczech, Czechach, na Litwie i Słowacji, działało w sumie 2836 stacji paliwowych, przy czym w Polsce 1796, z czego 1700 z ofertą Stop Cafe, włączając w to 535 sklepów convenience, które działają pod marką O!SHOP.

PKN Orlen jest największym w Polsce podmiotem branży rafineryjno-petrochemicznej i jednym z największych w Europie w tym segmencie. Na polskim rynku posiada największą sieć stacji paliwowych. Związany z ofertą pozapaliwową format Stop Cafe to punkty gastronomiczne na stacjach płockiego koncernu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz