Partnerzy portalu
Polska od Kuchni: Wielki Finał festiwalu odbędzie się 1 października Kaufland zaprasza na Wielki Finał festiwalu „Polska od Kuchni”

Polska od Kuchni: Wielki Finał festiwalu odbędzie się 1 października

Autor: oprac. AW Data: 30 września 2022 12:12

Festiwal „Polska od Kuchni” to ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest prezentacja bogactwa kulinarnego i kulturowego lokalnych społeczności na terenie całego kraju. Zwieńczeniem dotychczasowych imprez będzie Wielki Finał, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 1 października na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Konkurs kulinarny

W trakcie Wielkiego Finału, który odbędzie się 1 października 2022r. w godz. 11-17.20 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, nastąpi rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego i artystycznego.  Półfinalistki ze wszystkich województw będą rywalizować o tytuł Miss Wdzięku oraz Kobiety Gospodarnej i Wyjątkowej. Nie zabraknie pokazów kulinarnych, degustacji regionalnych potraw, konkursów z nagrodami dla uczestników. Zwieńczeniem finału będzie koncert Roztańczony PGE Narodowy, podczas którego wystąpią: Zenon Martyniuk, Boys, Dawid Kwiatkowski.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny, natomiast na koncert wyłącznie za okazaniem biletu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz