Partnerzy portalu
Producent Oranżady Tradycyjnej traci przez zamknięcie gastronomii Firma Ronisz, producent "Oranżady Tradycyjnej" apeluje o pomoc/ fot. fb/OranżadaTradycyjnaOlszynka

Producent Oranżady Tradycyjnej traci przez zamknięcie gastronomii

Autor: www.portalspozywczy.pl Data: 17 listopada 2020 15:55

Firma Ronisz, wytwórca "Oranżady Tradycyjnej Olszynka" z powodu pandemii znalazła się w trudnej sytuacji. Producent zaapelował o wsparcie - w mediach społecznościowych.

Jak poinformowała firma Ronisz w mediach społecznościowych, zamknięcie restauracji okazało się dla niej dużym ciosem.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Straciliśmy bardzo wielu naszych odbiorców, za których mocno trzymamy kciuki. Produkujemy napoje już wiele, wiele lat i chcielibyśmy robić to nadal - informuje producent.

Firma Ronisz wyszła z nietypową ofertą dla miłośników oranżady. Spółka rozpoczęła bezpośrednią sprzedaż w zakładzie przy ul. Podolskiej 28 na warszawskiej Pradze Południe. Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-14:30. Płatność tylko gotówką.

- Oranżada czeka na Was u Nas w Wytwórni! Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie smak dzieciństwa, albo pokazać go swoim dzieciom a przy okazji wspomóc lokalne przedsiębiorstwo to zapraszamy bezpośrednio do nas. Skrzynka Oranżady (20 szt.) kosztuje 19 zł (kaucja 17 zł) - pisze producent.

Firma „Ronisz” powstała w 1948 roku i od tej pory prowadzi nieprzerwanie działalność, specjalizując się w wytwarzaniu wód i napojów, wśród których głównym produktem jest Oranżada Tradycyjna.

Zakład w pierwszej fazie swojego istnienia mieścił się przy ul. Zagójskiej 27/29. W 1980 roku przeniesiony został na ul. Podolską 28. Firma Ronisz posiada własne ujęcie wody. Jest to woda źródlana „Olszynka”, stanowiąca bazę dla wszystkich produktów firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz