Partnerzy portalu
Przedświąteczne wsparcie Makro dla gastronomii Przedświąteczne wsparcie Makro dla gastronomii

Przedświąteczne wsparcie Makro dla gastronomii

Autor: materiał prasowy Data: 25 marca 2021 13:55

Makro Polska już od ponad roku konsekwentnie wspiera restauratorów w ich walce o przetrwanie w pandemii Covid-19. W okresie poprzedzającym Wielkanoc promuje zamawianie przysmaków z restauracji z dostawą prosto na świąteczny stół.

Zbliżająca się Wielkanoc to kolejny, trzeci już okres świąt, który spędzimy w warunkach daleko idących obostrzeń, w tym lockdownu sektora gastronomii.

Makro Polska już od wiosny 2020 r. proponuje lokalom różne formy wsparcia i promocji, pomagając w ten sposób w utrzymaniu się na rynku. Ruszyła kolejna, wielkanocna odsłona tej akcji.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Na stronie makro.pl/zamawiaj-z-dostawa oraz polskieskarby.pl dostępne są adresy ponad 500 lokali, specjalizujących się w ofercie kuchni polskiej, które przygotowały specjalne wielkanocne menu.

Ci spośród klientów Makro, którzy wolą bezpośrednie zakupy, mogą zaopatrzyć się w przysmaki od lokalnych szefów kuchni w wybranych halach. Podobnie, jak przed Bożym Narodzeniem sieć zaprosiła restauratorów do prezentacji i sprzedaży ich oferty. Stoiska restauracji znajdą się za strefą kas w halach Makro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz